پیگیری یک پرونده

پرونده پرونده سیاه کدخبر: 231935 ارسال پرینت 889076

رکنا: قاضی و اعضای هیات منصفه دادگاهی در اسکاتلند با دیدن فیلم جابجایی پیکر بی جان دختر 15 ساله ای از سوی قاتل یک دختر 15 ساله و اعتراف متهم ، حکم به 50 سال حبس دادند.

حجم ویدیو: 15.52M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00

به گزارش پرونده، "پیگ دوهرتی" روز شنبه بعد از ترک خانه در محل کارش حضور نیافت و غیبت وی منجر به نگرانی خانواده و دوستان اش شد. این دختر نوجوان به عنوان آرایشگر نیمه وقت مشغول بکار بوده که برای خرید صبحانه روانه اغذیه فروشی می شود که هرگز از آن خارج نمی شود. خانواده وی پلیس را در جریان مفقود شدن این دختر قرار می دهند. "پاملا مونرو" 32 ساله علاوه بر تماس با پلیس برای یافتن دخترش در سایتی که مختص گم شدگان است نیز ثبت نام کرده بود، اما پیگیری های این مادر نتیجه ای در برنداشت. بدنبال تحقیقات پلیس برای پیدا کردن این دختر 15 ساله، دو روز بعد از مفقود شدن وی جسدش 2 کیلومتر دورتر از خانه اش در جنگلی واقع در یک جاده شلوغ در کلیدبنک، اسکاتلند کشف شده است. تحقیقات به سرعت آغاز می شود و این قسمت جنگل توسط پلیس برای یافتن سرنخ بسته می شود. باتلاش پلیس اسکاتلند قاتل دختر نوجوان دستگیر می شود. مرد 32 ساله ای با نام مستعار "جان لیدام" به اتهام قتل پیگ دستگیر و روانه زندان شده است. قاتل دوهرتی صاحب اغذیه فروشی است که این دختر آخرین بار قبل از ناپدید شدن اش آنجا دیده شده بود. این دختر که برای خرید ساندویچ وارد مغازه قاتل شده بود هرگز از آن خارج شده چراکه جان 10 دقیقه بعد از ورود این دختر وی را به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند. فیلم دوربین مدار بسته، رفتن این دختر به این اغذیه فروشی را نشان داده، وی که قصد خرید صبحانه داشته توسط صاحب مغازه مورد اصابت 43 ضربه در ناحیه سر و گردن قرار گرفته بود. صاحب اغذیه فروشی در جلسه رسیدگی به اتهام اش به قتل وی اعترف کرده و اختلاف بر سر مسائل کاری را انگیزه قتل عنوان کرده است. وی در توضیح این علت افزود دختر نوجوان برای استخدام به مغازه وی وارد شده، اما وی اذعان داشته شخص دیگری را برای کار در نظر دارد که همین امر منجر به درگیری و قتل دختر نوجوان شده است. پخش فیلم دوربین مدار بسته که جابجایی جسد وی را نشان می داده باعث ناراحتی و گریه اعضای خانواده و دوستان وی شده است. طبق گزارش پزشکی قانونی این دختر مورد حمله 61 ضربه چاقو قرار گفته بوده که 43 تا از آن به سر و گردن وی اصابت کرده است. 

 محاکمه این قاتل پس از 15 جلسه خاتمه یافت و متهم که از نظر هیات نصفه مجرم شناخته شده بود از سوی قاضی دادگاه به 50 سال زندان محکوم شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

این اخبار را از دست ندهید:

در مسیر مدرسه مرا به زور داخل ماشین کردند و با چشمان بسته به یک خانه بردند و ..!

پیرمرد همدانی که به خاطر مرگ گاوش زندانی شده بود، آزاد شد

بلایی که سر مرد جوان در فرحزاد آمد / او به زنش گفت که شاهین!

عروس 22 ساله قبل از مرگ راز تلخ را گفت / ندا از داماد جوان گفت و ..!

شاهزاده‌ها دستگیر شده عربستان از پا آویزان شدند

ناگفته های خانم بازیگر از 100 بار آزار در پشت صحنه فیلم ها + عکس

پشت پرده ضرب و شتم مامور پلیس در حادثه زلزله کرمانشاه + فیلم

اقدام شیطانی استاد گیتار با المیرای 24 ساله در کلاس موسیقی

اعتراف 2 جنسی ها به قتل مرد بنزسوار تهرانی پس از یک شب همخوابی زشت+ عکس

تیرباران دختر دانشجو در جاده روستایی / پلیس در تعقیب دوست پسر او است + عکس

ارتباط کثیف در شبگردی سمیرای 16 ساله با زن بیوه و چند پسر جوان

ماجرای اسیدپاشی به بچه پولدار تهرانی در خیابان + عکس

این مردی زن ۲۲ساله و دختر ۶ماهه‌اش‌را زیر آوار جا گذاشت / ماجرای تلخ + عکساخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • تانیا 0 0

    خیلی خوب بود به ما یاد میده که بدون بزرگتر وارد هیچ مغازه ای نشیم