پرونده پرونده سیاه کدخبر: 226706 ارسال پرینت 191

رکنا: مرد جوان وقتی از همسرش شنید که با مرد دیگری در ارتباط است سناریوی یک جنایت را طراحی کرد و با کشاندن مرد آشنا به خانه اش وی را با ضربات آجر به قتل رساند.

به گزارش رکنا، 13 مهرماه سال جاری زن 39 ساله ای با مراجعه به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران از ماجرای ناپدید شدن شوهر42 ساله اش به نام رسول خبر داد.

این زن به ماموران گفت: صبح روز گذشته همسرم برای رفتن به محل کارش از خانه خارج شد اما دیگر اطلاعی از او ندارم و به هر جا که احتمال می دادم رفته باشد مراجعه کردم اما بی نتیجه بود.

تجسس های پلیسی برای ردیابی مرد گمشده کلید زده شد و با گذشت یک هفته زن جوان در تماس با پلیس از یک جنایت پنهان پرده برداشت.

این زن صبح روز یکشنبه 18 مهرماه در تماس با ماموران کلانتری 132 نبرد ادعا کرد که زن همسایه و شوهرش در جنایتی پنهان رسول را کشته اند و جسدش را در بیابان های ورامین رها کرده اند.

بدین ترتیب خیلی زود تیمی ازماموران به خانه این زن در خیابان حسینی منطقه اتابک مراجعه کرده و زن جوان به ماموران گفت: از روزی که همسرم ناپدید شد پیگیر سرنخی از شوهرم بودم که متوجه شدم رسول با زن جوانی به نام مرجان رابطه پنهانی داشته است.

وی افزود: هیچ اثری از شوهرم نبود تا اینکه صبح امروز مرجان به در خانه ام آمد و ادعا کرد که رسول را با ضربات آجر به قتل رسانده اند و جسدش را در بیابان های اطراف ورامین رها کرده اند و خیلی زود پا به فرار گذاشت.

با اعلام این خبر به بازپرس مرادی در شعبه دوم دادسرای امورجنایی تهران، وی دستور داد تا تحقیقات ویژه در زمینه این پرونده مرموز کلید زده شود و ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران در این مرحله پی بردند که روز 15 مهرماه ماموران کلانتری 173 امین آباد جسد مردی ناشناسی را در منطقه فیروزآباد ورامین پیدا کرده اند.

در این مرحله زن جوان برای شناسایی جسد رها شده در بیابان ورامین به پزشکی قانونی رفت و زمانیکه جسد مرد جوان را در سردخانه دید اعلام کرد که وی همان شوهرش رسول است.

تجسس های پلیسی برای دستگیری زوج جوان آغاز شد تا اینکه صبح امروز دوشنبه – 19 مهرماه – ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران موفق به دستگیری مرجان شدند.

مرجان که راهی جز اعتراف نداشت به ماموران گفت: مدتی بود که با رسول در رابطه بودم که پس از آن به خاطر مسائلی که پیش آمده بود مجبور شدم راز رابطه ام را به شوهرم بگویم که همسرم پس از شنیدن این ماجرا رسول را به خانه کشاند و در اتاق خواب و برابر دیدگانم با ضربات آجر رسول را به قتل رساند.

وی افزود: سپس جسد رسول را داخل یک پتو بسته بندی کردیم و در بیابان های ورامین رها کردیم و پس از افشاگری این ماجرا شوهرم پا به فرار گذاشته است.

بنا به این گزارش، بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا تیمی ازماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای دستگیری عامل این جنایت وارد عمل شوند و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

 

معلم به نقاشی کودک طرفدار تراکتور صفر داد!+عکس

مریم شوهر دارد، اما قلبش برای مرد دیگری می‌تپد!

یک دختر در شرق تهران جان یک جوان را گرفت و جوان دیگر را به زندان فرستاد

له شده مار زیر چرخ های هواپیما در باند فرودگاه اردبیل + عکس

از خودم فیلم زشت گرفتم و برای فرهاد فرستادم / نگذارید آبرویم برود

 

آقای بازیگر و همسرش در اولین سالگرد ازدواحشان! +عکس

پوستر سلام بمبئی با طراحی محمدرضا شریفی نیا! / محمدرضا گلزار و بنیامین در کنار ستاره زن بالیوود +عکس

سلفی آیینه ای جالب خانم بازیگر پس از گریم در کنار تصویر چهره اصلی اش +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • jتکرار 2 0

    بازم به خاطر ارتباط یه زن یکی کشته شد ویکی دیگه اعدام اما خود فتنه فقط زندانی میشه

  • ناشناس 1 0

    اگه چنین زنانی رو در ملا عام مجازات کنن حتما از این جنایتها کمتر اتفاق میفته