پرونده پرونده سیاه کدخبر: 226249 ارسال پرینت 499

رکنا: زن شوهردار و خواهرش سوار ماشین های لوکس مردان هوسران می شدند تا به دزدی میلیونی از آنها دست یزنند.

این دو خواهر و شوهر یکی از آنها از سوی دادگاه بدوی هرکدام به 7 سال زندان،74 ضربه شلاق و ردمال سرقتی محکوم شده بودند که قضات دادگاه تجدید نظر آن را تایید کردند.

اواسط سال 93 بود که مردی شیک پوش با مراجعه به پلیس ادعا کرد از سوی دوزن خیابانی هدف سرقت قرار گرفته است و حالا باید به آنها باج بدهد.

این مرد گفت:سوار بر سانتافه در حال گذر از کریمخان بودم که دو زن با اشاره خاص وسوسه به جانم انداختند و آنها را سوار کردم.

وقتی دیدم آنها تمایل به رابطه دارند چون پنج شنبه عصر بود وکسی در شرکتم نبود هردو را به آنجا بردم و وقتی آبمیوه تعارف زدم یکی از دو زن که سوسن نام داشت گفت شما کنار هم باشید من آماه می کنم .

بعد ازخوردن آبمیوه بود که ناگهان بی هوش شدم و وقتی چشم باز کردم دیدم دو زن با سرقت پول هایم ،تجهیزات کامپیوتری شرکتو موبایل هایم فرار کرده اند و 7 ساعتی من بی هوش بوده ام.

وی افزود:سریع به موبایلم زنگ زدم و سوسن از من خواست 20 میلیون تومان بدهم تا آنها ماشین و دیگر چیزها را پس بدهند و تهدیدم کردند در غیر این صورت عکس هایم را پخش خواهند کرد یک دوست صمیمی دارم تا شنید ماجرا از چه قرار است خواست نزد پلیس و دادسرا بیایم و هیچ باجی ندهم.

با ادعاهای این مرد هوسران با دستور دادیارپرونده تیمی از پلیس همزمان با قرار مالباخته با دوزن تبهکار آنها را به دام انداخت و ساعتی بعد شوهر سوسن نیز دستگیر شد و تحقیقات نشان داد پژمان همسر و خواهرزن خود را اجیر کرده تا با مردان غریبه دوستی کنند و دست به سرقت بزنند.

این دو زن اقرار کردند در حدود 6 مرد را به دام انداخته اند و یکبار نیز که به خانه مرد پولداری رفته بودند با حضور 2 مرد دیگر در آنجا چاره ای جز تسلیم شدن و رابطه نداشته اما این راز را به پژمان نگفته اند.

بنابه این گزارش،با وجود عدم شکایت از سوی دیگر مردان غریبه دادگاه این دو زن و پژمان را به هرکدام به 7سال زندان ،74ضربه شلاق و رد مال سرقتی محکوم کردند که این رای مورد اعتراض محکومان قرار گرفت و پس از بررسی در دادگاه تجدیدنظر استان مورد تایید قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

حکم اعدام قاتل تبر بدست شیراز و همدستانش صادر شد+فیلم و عکس

پس از 5 سال آشنایی وقتی یک شب باپسر جوان خوابیدم فهمیدم او زن دارد

وقتی باردار بودم شوهرم را هنگام خوابیدن با خواهرم دیدم

صبحانه عجیب و چندش آور این مرد دنیا را شوکه کرد+تصاویر (14+)

مادر 16 ساله نوزادش را از پنجره بیرون انداخت +عکس

تصادف شاخ‌به‌شاخ هواپیما با عقاب +عکس

مهناز و گلزار در یک عکس یهویی! + عکس

خوشگذرانی بازیگر زن معروف ایرانی در آمستردام هلند! + عکس

ارتباط عاشقانه خواننده و بازیگر زن با پسر فوتبالیست معروف! +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    حقته مرد