حجم ویدیو: 21.63M | مدت زمان ویدیو: 00:02:44

به گزارش گروه ورزشی رکنا، مهدی عبدالوند یکی از محبوب ترین چهره های برنامه عصر جدید به شمار می رود. قهرمان چندین دوره مسابقات مچ اندازی کشور که با حضور در این برنامه بیش از پیش در معرض دید عموم قرار گرفت. عبدالوند که رییس هیات مچ اندازی استان تهران نیز محسوب می شود با حضور در رکنا پاسخگوی سوالات ما شد. بخشی از این گفتگو که پیرامون برنامه عصر جدید مطرح شد را در این گزارش می توانید مشاهده بفرمایید.

عبدالوند در پاسخ به سوال خبرنگار رکنا درباره نحوه حضور در این برنامه گفت: این برنامه در آغاز شکل و فرم کاملا متفاوتی با نسخه نهایی خود داشت؛ ما فیلم تمرینات خود را برای تهیه کنندگان برنامه فرستادیم و سپس به استودیوی محل ضبط برنامه رفتیم تا ثابت شود که تصاویر ویدیویی مربوط به من و واقعی بوده است. همانطور که اشاره کردم برنامه در ابتدا شکل و فرم دیگری داشت و من به همراه 19 نفر دیگر قرار بود در آن حضور داشته باشیم.

قهرمان قهرمانان مسابقات مچ اندازی قهرمانی آسیا در ادامه گفت: به هر حال پس از حضور در استودیوی برنامه و تایید نهایی، در حالی برای ضبط برنامه خودم را آماده می کردم که از انگیزه بسیار بالایی نیز برخوردار بودم. شاید الان برای گفتن این موضوع کمی دیر باشد اما با توجه به شرایط مسابقه، فکر می کنم استحقاق حضور در جمع 5 نفر نهایی را داشتم .

مهدی عبدالوند در ادامه اظهار داشت: البته که برنامه عصر جدید در سطح بسیار مطلوبی برگزار شد و باعث  دیده شدن بیشتر ما نیز شد اما از مسئولین این برنامه توقع داشتم همان برنامه ای که ضبط کرده بودند را بدون کم و کاستی در تلویزیون نمایش دهند! در واقع بعضی از شرکت کنندگان خطاهایی در اجرای خود داشتند که آن خطاها در نسخه پخش شده در تلویزیون حذف شده بود. به هر ترتیب، همانطور که اشاره داشتم این برنامه در سطح خیلی خوبی اجرا شد و جا دارد از همین جا تشکر ویژه ای داشته باشم از احسان علیخانی نازنین و اعلام کنم که این دوره نه، اما در دوره بعدی به احتمال فراوان شاهد یک سورپرایز بزرگ از من در این برنامه خواهید بود! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟