حجم ویدیو: 11.86M | مدت زمان ویدیو: 00:01:57

به گزارش گروه ورزشی رکنا، رقابت های دوبی ماسل شوی دوبی در حالی روز گذشته در کشور امارات برگزار شد که مانند بسیاری از مسابقات پرورش اندام در اقصی نقاط جهان، نمایندگانی از کشورمان نیز در آن حضور داشتند.

نخستین ورزشکاری که قصد داریم عملکرد او در این رقابت را بررسی کنیم، هومن حسنیه ای است که اتفاقی بسیار عجیب مانع از حضور او در فینال تورنمنت دوبی شد. حسنیه پیرامون شرایط خود در این رقابت ها گفت: در روز وزن کشی و در صف ورزشکاران برای اندازه گیری قد، یکی از ورزشکاران قصد داشت صف را به هم زده و به قول خود جلوتر بیفتد که ناگهان داوران و ناظرین متوجه این موضوع شدند و به علت حضور من در آن نزدیکی تصور کردند که من نیز در  این بی نظمی نقش داشته ام.

قهرمان رقابت های ماسکولار کشوری زنجان صحبت های خود را اینگونه ادامه می دهد: پس از کمی بحث و جدل 2 داوری که بعدا متوجه شدیم جزو داوران اصلی مسابقه نیز هستند به اجبار من و علی تمیمی را به انتهای صف فرستادند تا چیزی حدود 9 ساعت در صف باشیم.

حسنیه در ادامه گفت: روز مسابقات به محض مشاهده همان 2 داور مذکور در پنل اصلی مسابقات به کلی روحیه ام را باختم؛ چرا که شدت درگیری بین ما در روز گذشته به حدی بالا بود که در تصمیمات آن ها در روز مسابقه تاثیر بگذارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟