حجم ویدیو: 25.91M | مدت زمان ویدیو: 00:02:47

به گزارش گروه ورزشی رکنا، حسن ختام سری گزارش هایمان پیرامون نخستین دوره مسابقات فیزیک سلامت را پسرانی قرار می دهیم که بی تردید صاحیان و مالکان اصلی این رویداد نیز به حساب می آیند. ورزشکارانی که اکثر قریب به اتفاق آن ها را جوانان زیر 25 سال تشکیل می دادند و اغلب سال ها منتظر برگزاری چنین مسابقه ای بودند تا بلکه بتوانند بدون استفاده از استرویید ها در یک تورنمنت رسمی بدنسازی شرکت کنند.

در هر صورت خدا را شاکریم از بابت این اتفاق خجسته و صد برابر شکر گزاریم که این رقابت به نحو احسن برگزار شد. هر چند که در بزرگترین رویدادهای ورزشی هم نقصان هایی وجود داشته و به طور حتم در ادوار بعدی این مسابقات نیز رقابت هماهنگ تری را شاهد خواهیم بود.

به هر ترتیب یکی دیگر از نکات قابل توجه این رقابت، حضور ورزشکاران از اقصی نقاط کشورمان بود. از دیار خراسان گرفته تا نصف جهان و جای جای پهنه ایران عزیزمان، ورزشکاران با حضور خود ثابت کردند که الحق بزرگ ترین جامعه پرورش اندام را حداقل از لحاظ نیروی انسانی در آسیا و حتی جهان داریم. با حضور در سالن رنگ مسابقات فیزیک سلامت، با جمعی از ورزشکاران شرکت کننده که از مشهد در این رقابت ها حضور پیدا کده بودند به گفت و گو پرداختیم که تصاویر آن را در بالا مشاهده می فرمایید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟