میثاقی و ستاره استقلال همدیگر را آنفالو کردند + عکس

به گزارش رکنا به نقل از طرفداری، فوتبال برتر شب گذشته با اجرای محمدحسین میثاقی برای بررسی هفته بیست و نهم لیگ برتر روی آنتن رفت. محمدحسین میثاقی در بخشی از برنامه شب گذشته خود صحبت های جالبی را انجام داد. صحبت هایی که کاملا منطقی بود اما ظاهرا یک نفر از این صحبت ها ناراحت شده است.

محمدحسین میثاقی گفت: باید بهانه آوردن را تمام کرد. هنگامی که یک تیم دیگر قهرمان می شود، آن قهرمانی سالم و بدون مشکل بوده اما خدا نکند تیم دیگری قهرمان شود، آن وقت قهرمانی ناپاک بوده و با کمک دست های پشت پرده به دست آمده است. چه فصل گذشته و چه این فصل، نباید همچین صحبت هایی مطرح می شد.

مجری فوتبال برتر در بخش دیگری از صحبت های خود گفت:بازیکن کیفیت فنی ندارد و وقتی آخر فصل می شود با راهنمایی ایجنت خود در میکسدزون صحبت هایی را انجام می دهد که هواداران دوست دارند. به این شکل قرارداد او برای فصل آینده افزایش پیدا می کند. کیفیت ندارد اما میلیاردها پول می گیرد. بازیکنی که در یک فصل فقط یک گل و یک پاس گل داشته با مطرح کردن برخی نظریات و فرضیات رقم قرارداد خود را بالا می برد. بازیکن دستاورد فنی نداشته است، نمی تواند بگوید من این تعداد قطع توپ، این تعداد کلین شیت و این کارنامه را دارم، پس در نهایت صحبت های دیگری انجام می دهد که در کانال های هواداری بچرخد.

ظاهرا عارف غلامی مدافع تیم استقلال از این صحبت ها ناراحت شده و محمدحسین میثاقی را در اینستاگرام آنفالو کرده است که البته این اقدام او بی جواب نمانده و میثاقی هم او را آنفالو کرده است. صحبت های محمدحسین میثاقی مخاطب خاصی نداشت اما انگار عارف غلامی از این صحبت ها ناراحت شده و این اقدام را انجام داده است!

عارف غلامی

عارف غلامی

برخی می گویند اگر عارف غلامی به جای صفحات مجازی، بیشتر روی فوتبال و کیفیت فنی خود تمرکز می کرد، وضعیت خط دفاعی استقلال بهتر بود و این تیم هنوز برای قهرمانی می جنگیدند.

کدخبر: 893194
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟