دعوتنامه فیفا برای علی دایی/ شهریار اجازه خروج دارد؟

به گزارش رکنا به نقل از تابناک، فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال ایمیلی از اسطوره بین‌المللی فوتبال ایران درخواست کرد ضمن اعلام انتخاب‌های خود برای دریافت جوایز برترین‌ها در بخش‌های مختلف، در مراسم معرفی حضور پیدا کند.

فیفا در این ایمیل از علی دایی خواسته تا گزینه های خود برای برترین بازیکن، بهترین مربی، بهترین دروازه‌بان، زیباترین گل، بهترین تیم و جایزه بازی جوانمردانه را در هر دو بخش زنان و مردان طی یکسال گذشته انتخاب و ارسال کند و روز دوشنبه هشتم اسفندماه در تالار برگزاری این مراسم در کنار سایر ستاره‌های فوتبال جهان حضور یابد.

در این میان هنوز مشخص نیست علی دایی اجازه خروج از کشور را دارد یا خیر؟ چندی پیش هواپیمای حامل همسر و فرزند علی دایی در مسیر دوبی، در فرودگاه کیش به زمین نشانده شد تا بستگان ستاره فوتبال ایران را پیاده و به تهران بازگرداند. علی دایی در واکنش به آن اقدام ، اسنادی مبنی بر رد ادعای سفر همسر و دخترش به آمریکا را منتشر کرد و گفت که چنین قصدی نداشته‌اند و بلیت برگشت را نیز رزرو کرده بودند.

قبل از آن نیز یکبار پاسپورت علی دایی در بازگشت از سفر خارجی در فرودگاه امام خمینی تهران ، ضبط و پس از مدتی به او بازگردانده شد. پس از آن علی دایی اقدامی برای خروج هوایی از کشور نداشته است. طبق برخی اظهارات، دلیل اقدامات اخیر، همبستگی دایی با معترضان در ناآرامی‌های امسال بوده است.

حالا باید دید آیا شرایط برای علی دایی و خانواده وی به وضعیت عادی بازگشته است یا خیر.

کدخبر: 869679
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟