حوصله امباپه سر رفت ؛ از این شرایط خسته شده‌ام

به گزارش رکنا، ستاره فرانسوی می‌تواند از جام‌ جهانی استفاده کند تا به رهبران پاری سن ژرمن بفهماند که بهتر است راهی برای خروج پیدا کنند. حتی در خود فرانسه می‌دانند که او تنها در صورتی می‌تواند جدا شود که باشگاه پاریسی این انتقال را به حداکثر برساند.

کیلیان امباپه تبدیل به بمبی برای پاری سن‌ژرمن شده است آن هم از زمانی که قصد او برای ترک باشگاه فرانسوی فاش شد، سران قطری سعی کردند او را متقاعد کنند که این پروژه را حفظ کند اما به نظر می‌رسد تصمیم او گرفته شده است.

حتی از فرانسه نیز اطمینان می‌دهند که امباپه می‌تواند از این روزها برای دیدار با رهبران ارشد پاری سن‌ژرمن برای یافتن راه حل توافق شده استفاده کند. چندین باشگاه منتظر تایید نهایی برای خرید او هستند.

بمب امباپه زمانی منفجر شد که رادیو مونت کارلو اعلام کرد که قصد دارد این باشگاه را در ژانویه امسال ترک کند، با توجه به اینکه پاری سن‌ژرمن وعده‌های ورزشی خود را زیر پا گذاشته است. این ملی‌پوش فرانسوی معتقد است که این پروژه متوقف شده و او مرتکب اشتباهی شده است که در ازای دریافت مبلغ زیادی تمدید می‌کند، چیزی که می‌تواند تأثیر منفی بر دوران ورزشی او بگذارد. مشکل اصلی این است که به نظر می‌رسد در پاریس فقط او را با مبلغ نجومی بیش از 150 میلیون یورو به فروش می‌رسانند تا عملأ خرید او برای هیچ باشگاهی غیرممکن شود.

البته در این میان مسئولان رئال مادرید و شخص فلورنتینو پرز از دور پیگیر اتفاقات مربوط به امباپه هستند، هر چند ارتباط خودش را با امباپه و اطرافیانش حفظ می‌کند تا در فرصت مناسب برای خرید این ستاره فرانسوی دست به کار شود.

انتهای پیام/

کدخبر: 844993
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟