به گزارش رکنا و طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون ووشو، مسابقات ووشو قهرمانی و انتخابی تیم گروه‌های سنی دختران کشور که از صبح چهارشنبه ۲۹ تیرماه به میزبانی آکادمی ملی ووشو تهران با حضور ۲۱۰ ورزشکار از استان‎های سراسر کشور آغاز شده بود، با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.بر همین اساس اسامی نفرات برتر فرم‌های تالو به شرح زیر اعلام شد:

نونهالان/

در فرم چانگ چوان:

۱.صبا رامیان از گلستان

۲.ترنم بائوج از مازندران

۳.آنیسا کریمی زاده از البرز

در فرم گون شو:

۱.آیسان غرایاق زندی از گیلان

۲.آتاناز قاسمی‌پور از کرمان۳.کوثر بنایی از فارس

در فرم جین شو:

۱.یلدا کاظم‌پور از مازندران

۲.هستی قائم تمامی از یزد

۳.الینا علی‌اکبر از اصفهان

در فرم دائو شو:

۱.ترنم بائوج‌ از مازندران

۲.آنیسا کریمی زاده از البرز

۳.شیوا کاظمی از تهران

در فرم چیانگ شو:

۱.صبا رامیان از گلستان

۲.ساره حسنی مقدم از اصفهان

۳.درسا شهمرادی از تهران

نوجوانان/

در فرم چانگ چوان:

۱.ستایش تک فلاح از البرز

۲.نیوشا حق‌زاده از البرر

۳.کتایون سپهرجو از الوند

در فرم گون شو:

۱.ستایش تک فلاح از البرز

۲.کتایون سپهرجو از اروند

۳.مبینا شکران از فارس

در فرم جین شو:

۱.نوا معیینی فر از مازندران

۲.نازنین زهرا وکیلی از کیش

۳.فاطمه محمدی از آذربایجان غربی

در‌ فرم چیانگ شو:

۱.نیوشا حق زاده از البرز

۲.زهرا اسدی از خراسان رضوی

۳.سارینا اسدی از چهارمحال و بختیاری و نازنین زهرا وکیلی از کیش

در فرم نن گوئن:

۱.هستی صدیقی از اصفهان

۲.هستی عسگری از کیش

۳.حانیه غم‌خوار از خراسان رضوی

در فرم نن دائو:

۱.هستی صدیقی از اصفهان

۲.هستی عسگری از کیش

۳.ستایش قصری از کهگیلویه و‌ بویراحمد

در فرم نان چوان:

۱.حانیه غم‌خوار از خراسان رضوی

۲.هستی عسگری از کیش

۳.هستی صدیقی از اصفهان

در فرم تای چی چوان:

۱.درسا قاسمی از اصفهان

۲.مبینا مهرابی از یزد

۳.ملیکا آداوودی از سمنان

در فرم تای چی جین:

۱.درسا قاسمی از اصفهان

۲.مبینا مهرابی از یزد

۳.دنیا قاسمی از گیلان

در فرم تای چی شان:

۱.درسا قاسمی از اصفهان

۲.ملیکا آداوودی از سمنان

۳.هستی صفری خراسان شمالی

در فرم دائو شو:

۱.ستایش تک فلاح از البرز

۲.کتایون سپهرجو از اروند

۳.مبینا شکرانی از فارس

رده‌بندی تیمی کلی مسابقات رده‌های سنی بخش دختران:

۱.اصفهان با کسب ۸ طلا ، ۳ نقره و ۳ برنز

۲.البرز با ۶ طلا ، ۴ نقره و یک برنز

۳.تهران با ۴ طلا ، ۲ نقره و ۲ برنز

همچنین در بخش جوانان نتایج مسابقات که پیش تر و طی روزهای ۲۴ و ۲۵ تیرماه برگزار شده بود، به شرح ذیل است:

بخش ساندا/

در وزن ۴۸- کیلوگرم:

۱.سوگند سلیمی مستعلی از کرمانشاه

۲.یاسمن اسدی بوژانی از اروند

۳.مهشید امیری اندی از بوشهر و تارا کردی از خوزستان (سوم مشترک)

در وزن ۵۲- کیلوگرم:

۱.آیسا خانی هریس از البرز

۲.سحر روحی از مازنداران

۳.حنانه الهی نژاد از خراسان جنوبی و کیانا بیابانی از گلستان (سوم مشترک)

در وزن ۵۶- کیلوگرم

۱.دیانا رحیمی از کرمانشاه

۲.ستایش براتی از اروند

۳.روژان فتاحی از ایلام و مریم بابایی لیاسی از مازندران (سوم مشترک)

در وزن ۶۰- کیلوگرم

۱.کوثر علی زاده از کیش

۲.فاطمه فرازمند نیا از کرمانشاه

۳.نیایش صفری از مازندران و ساغر فخری از اروند (سوم مشترک)

بخش تالو/

در فرم چانگ چوان:

۱.نرگس شهبازی از تهران

۲.حدیث امیری از اصفهان

۳.الیا غرقابی از اروند

در فرم گون شو:

۱.حدیث امیری از اصفهان

۲.پرنیان بهادریان از چهارمحال و بختیاری

۳.فاطمه زهرا عظیمی از خراسان شمالی

در فرم دائو شو:

۱.حدیث امیری از اصفهان

۲.پرنیان بهادریان از چهارمحال و بختیاری

۳.فاطمه زهرا عظیمی از خراسان شمالی

در فرم نن گوئن:

۱.هلیا اسدیان از تهران

۲.زهرا بت شکن از کهگیلویه و بویراحمد

۳.نازنین بازدار از اصفهان

در فرم نان چوان:

۱.نازنین بازدار از اصفهان

۲.هلیا اسدیان از تهران

۳.حنانه میرزایی از البرز

در فرم تای چی چوان:

۱.عاطفه غلامی از خراسان رضوی

۲.معصومه کهدوئی از یزد

۳.زهرا لطفی از مرکزی

در فرم نن دائو:

۱.هلیا اسدیان از تهران

۲.نازنین بازدار از اصفهان

۳.زهرا بت شکن از کهگیلویه و بویراحمد

در فرم جین شو:

۱.روژین شاهمحمدی از البرز

۲.نرگس شهبازی از تهران

۳.الیا غرقابی از اروند

در فرم تای چی جین:

۱.عاطفه غلامی از خراسان رضوی

۲.معصومه کهدوئی از یزد

۳.زهرا لطفی از مرکزی

در فرم تای چی شان:

۱.معصومه کهدوئی از یزد

۲.عاطفه غلامی از خراسان رضوی

۳.زهرا لطفی از مرکزی

در فرم چیانگ شو:

۱.نرگس شهبازی از تهران

۲.روژین شاهمحمدی از البرز

۳.الیا غرقابی از اروند

انتهای پیام/

 

 

کدخبر: 806252
آیا این خبر مفید بود؟