تمام مهاجمان مدنظر پرسپولیس/ 2 استقلالی، آقای گل و یک غریبه!

به گزارش رکنا، این روزها اسامی مختلفی برای تقویت خط حمله پرسپولیس شنیده می‌شود اما در این گزارش تمام بازیکنان مدنظر یحیی گل‌محمدی را مورد بررسی قرار دادیم.

*شیخ دیاباته 

مهاجم اسبق تیم فوتبال استقلال که در الغرافه قطر فصل نسبتا خوبی را سپری کرد یکی از بازیکنان مدنظر «یحیی گل‌محمدی» است که مذاکراتی هم با او صورت گرفته است.

*کاوه رضایی

این بازیکن که مورد علاقه سرمربی پرسپولیس است، قصد دارد فوتبال خود را در اروپا ادامه دهد اما هنوز پرسپولیسی‌ها به جذب او امیدوار هستند.

*کاسیانو

مهاجم برزیلی 33 ساله که آمار خیلی خوبی ندارد از جمله مهاجمانی است که کادرفنی به جذب او اصرار دارند و هنوز تکلیف حضورش درجمع سرخپوشان تهرانی مشخص نیست.

*منشا

آقای گل لیگ برتر که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد تا این لحظه خیلی منتظر تیم مورد علاقه خود بوده اما وی اولویت نقل و انتقالاتی این تیم نیست و باید دید در ادامه چه شرایطی برای این مهاجم نیجریه‌ای پیش می‌آید.

*کیروش استنلی

بازیکن بلندقامتی که چند سالی است در فوتبال ایران حضور پیدا کرده یکی از گزینه‌های احتمالی پرسپولیس است و فعلا خبر خاصی درخصوص وی مطرح نشده است.

*پیمان بابایی

مهاجمی که تقریبا حضورش در پرسپولیس قطعی بود، به علت اتفاقاتی که در بازی تراکتور مقابل سرخپوشان اتفاق افتاد و او هم وارد درگیری‌ها شد، خود به خود از لیست خرید سرمربی پرسپولیس کنار گذاشته اما گویا فقر مهاجم در لیگ برتر باعث شده تا روزنه امیدی برای حضور او در پرسپولیس وجود دارد.

*امیر شهیم

مهاجم جوان و مستعدی که در لیگ درخشید به شدت مورد توجه پرسپولیس است اما مشکل رضایت‌نامه او باعث شده تا این لحطه قرمزپوش نشود. اگر شهیم بتواند رضایتنامه بگیرد، مشکلی برای حضور در جمع شاگردان گل‌محمدی ندارد.

با تمام این تفاسیر به نظر می‌رسد خرید مهاجم برای پرسپولیسی‌ها یه یک معضل بزرگ تبدیل شده و شاید اگر این تیم موفق به جذب بازیکن نشود، مجبور باشد با مهاجمان فصل گذشته خود کار را ادامه دهد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟