اسکوچیچ: فدراسیون به من بی‌احترامی کرده است

به گزارش رکنا،  دراگان اسکوچیچ در گفت‌وگویی درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: من ایده متفاوتی در رابطه با این اردو داشتم و ۲ ماه پیش نوشتم و گفتم که چه انتظاراتی دارم و می‌خواهم در این اردو چه اتفاقاتی رخ بدهد ولی این موضوع اتفاق نیافتاد، توضیحات کامل در رابطه با زمان پیش‌رو تا جام‌جهانی را گفته بودم ولی متاسفانه این اتفاق صورت نگرفت و الان فقط با یک تک بازی اینجا در قطر حضور داریم. 

وی ادامه داد: من خیلی شفاف از فدراسیون خواسته بودم که با تیم هایی بازی های دوستانه تدارک بدهد که شبیه به تیم هایی باشند که در جام جهانی با آنها بازی خواهیم داشت و حقیقت این است که مسابقات مدنظرم برگزار نشد و انتظارم از فدراسیون این بود که اردوی با کیفیت‌تری از قطر فراهم کند و فکر می‌کنم روزهای زیادی را برای برگزاری اردو مناسب از دست دادیم. از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم که با این شرایط با تمام وجود در خدمت تیم ملی بودند.

سرمربی تیم ملی فوتبال  در رابطه با سفر به کانادا برای تک بازی گفت: من قصد داشتم بهترین شرایط و انتخاب‌ها را برای بازی‌های تدارکاتی در نظر بگیرم ولی همان تک بازی هم کنسل شد به نظر نمی‌رسید که برای تک بازی ارزش سفر به کانادا یا اروگوئه را داشته باشد و به بیولوژیک بازیکنان آسیب می‌زد.

اسکوچیچ افزود: بهترین حالت که می‌توانستیم فراهم کنیم فقط همین تک بازی در اردو قطر بود و اگر بگویم از این اردو راضی و خوشحال هستن دروغ گفته‌ام، تنها چیزی که باعث خوشحالی من می‌شود تلاش بازیکنان و کادر فنی خواهد بود که با جان و دل کم نگذاشتند و سعی کردن از زمان کمی که در اختیار داریم به بهترین حالت ممکن برای هماهنگی و آمادگی تیم استفاده کنیم. ما باید مراقب آبرو تیم ملی هم باشیم و می‌توانستیم در قطر بازی‌های بهتر هم برگزار کنیم و نمی‌شد در تهران بمانیم تا ببینیم چه می‌شود. همیشه درخواستم برای بازی‌های دوستانه تیم‌های خوب بود، نه تیم‌های کوچک که کمکی نکنند.

وی در رابطه با گلایه از فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من وقتی که به تیم ملی آمدم گفتم که هدفم صعود به جام‌جهانی خواهد بود و مشخص بود که از روز اول چه چیزی را می‌خواهم. خیلی وقت‌ها پیش آمد که احترام من نگه داشته نشد و اگر از من بپرسید که آخرین پرداختی من در چه تاریخی بوده است باید خیلی فکر کنم تا به یاد بیاورم. از پاداش صعود به جام‌جهانی تا الان هیچ دریافتی نداشتم. درست است که هدف اصلی من مسائل مالی نبوده ولی این جزئی از شرایط کار است و استحقاق این را داریم که به ما احترام گذاشته شود. 

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟