عربشاهی: پرسپولیس خوب یارگیری کرده است/ امیدوارم شهباززاده و صادقی هم جذب شوند

ضیا عربشاهی در گفت‌وگو با رکنا، در خصوص فعالیت باشگاه پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی اظهار کرد: به نظرم تمام بازیکنانی که جذب شده‌اند با نظر مستقیم خود یحیی گل‌محمدی بوده است. البته تفاوت امسال با سال‌گذشته در این موضوع است که درویش مدیر باشگاه فهم بالایی از فوتبال دارد و می‌توان‌گفت نظر او هم نسبت به بازیکنانی که جذب می‌شوند دخیل است. این اتفاق برای پرسپولیس که بالای ۴۵ میلیون هوادار دارد موضوعی مثبت است. به نظر من بازیکنانی خوبی مانند بیرانوند، پورعلی‌گنجی و اسماعیلی‌فر می‌توانند به تیم کمک کنند.

وی افزود: امیدوارم شرایط برای حضور شهباززاده هم که از درک بالایی برای گلزنی برخوردار است، فراهم شود. همچنین سعید صادقی هم که فصل پیش جزو ستاره‌های لیگ بود باید هر طور شده به خدمت گرفته شوند. بالاخره فصل پیش پرسپولیس با تمام خوبی و بدی‌هایش لیگ را پایین‌تر استقلال به اتمام رساند در صورتی که اگر برخی حواشی و استرس‌ها در تیم وجود نداشت احتمالا برای ششمین بار می‌توانستیم شاهد قهرمانی پرسپولیس در لیگ باشیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم مسائل فصل گذشته دوباره تکرار نشود و بازیکنان به همراه کادرفنی یک دل و دور از حاشیه تمرینات را شروع کنند و تا آخر فصل این رویه را با قدرت ادامه دهند. معتقدم با این یارگیری خوبی که شده پرسپولیس از لحاظ کمی و کیفی یک سر گردن بالاتر از تیم‌های دیگر قرار دارد و با این شرایط قهرمانی دور از دسترس نیست به شرطی که از ابتدای فصل  محکم، پرتوان و با انگیزه برای قهرمانی گام بردارند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟