طاهرزاده: فدراسیون و سازمان لیگ از  آجورلو حرف‌شنوی داشتند/ پرسپولیس از مدیریت ضربه خورد

به گزارش رکنا، بهنام طاهرزاده در گفت‌وگو با رکنا، درخصوص شرایط پرسپولیس گفت: افرادی که در فوتبال به عنوان مدیر معرفی می‌شوند، گماشته هستند و کارهایی را انجام می‌دهند که به آنها دستور داده می‌شود. همه مثل مدیرعامل استقلال سردار و مقتدر نیستند و بیشتر مدیران سرباز هستند و وقتی ماموریتشان تمام می‌شود، کنار می‌روند.

او در ادامه درخصوص قهرمانی استقلال گفت: آجورلو امسال با قدرتی که داشت آرامش را به استقلال تزریق کرد و توانست به کادرفنی تیمش کمک کند و جایی که قرار بر محرومیت بود، اجازه این کار را نداد. در واقع تمام قدرت در دستان آجورلو بود و فدراسیون، تمام کمیته‌ها و سازمان لیگ از آجورلو حرف‌شنوی داشتند. وی حتی در بخش تبلیغات محیطی از تمام قدرتی که داشت استفاده کرد و از لحاظ مالی تیمش را احیا کرد.

وی در در ادامه تصریح کرد: پرسپولیس با 5 دوره قهرمانی و 2 دوره حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا با مشکلات زیادی مواجه بود و چون یک آدم قوی مدیریتش را بر عهده نداشت، بارها پنجره‌اش بسته شد و ستاره‌هایش کوچ کردند و نفرات با کیفتی هم جذب نشدند.

طاهرزاده در خصوص عملکرد داوران در لیگ بیست و یکم گفت: تا زمانی کمک داور  ویدیویی(var) وارد فوتبال نشود و داوران را به لحاظ مالی حمایت نکنند، نمی‌توانیم درباره کیفیت داوری صحبت کنیم. داوری که جای خود دارد، کیفیت فنی بازی‌ها هم از سطح خوبی برخوردار نبود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟