اعتراض شدید هوادار قبل از بازی هفته بیست و هفتم+فیلم
حجم ویدیو: 14.68M | مدت زمان ویدیو: 00:01:34

علی طهماسبی  در گفت‌وگو با رکنا ورزشی، با اشاره به اتفاقات بازی تیم هوادار مقابل تیم تراکتور اظهار داشت: حق ما در بازی با تراکتور خوردند. اگر قرار بود عدالت رعایت شود این تیم باید مقابل ما ۹ نفره می‌شد. در آستانه بازی هفته بیست و هفتم هستیم اما هنوز هیچ کس در قبال اتفاقات بازی با تراکتور پاسخگو نیست.

وی با اشاره به صحنه درگیری بازیکنان دو تیم و اعتراض به تصمیم داور تصریح کرد: در دقیقه ۱۰ بازی جواد محمدی با دروازه‌بان حریف برخورد کرد و در ادامه شماره ۳ تراکتور به بازیکن ما پسگردنی زد. بعد از آن بازیکن شماره ۴ با همه بازیکنان درگیر شد. در ادامه داور دست بازیکن شماره ۳ را گرفته بود و به نطر می‌رسید به او کارت داده است اما در گزارش ناظر شماره ۴ ثبت شده است. در اصل باید به هر دو کارت نشان می داد.

مدیر تیم هوادار ادامه داد:در فیلم بازی ادعای ما کاملا مشخص است. جالب است در صحنه دیگری که داور قرار بود به شماره ۳ کارت دهد از کمکش پرسید که کارت قبلی را به که داده و در اینجا بود که تناقص در داور مشخص شد. اگر قرار بود عدالت رعایت شود آنها مستحق اخراج بودند و داور متاسفانه در نتیجه تاثیر گذاشت.

طهماسبی در پایان به خطای دیگری اشاره و تاکید کرد: در دقیقه ۴۶خطای پنالتی صورت گرفت و به گفته کارشناسان اخراج داشت. اگر بخواهیم به گفته کارشناسان استناد کنیم آنها باید در این بازی ۹ نفره می‌شدند. جالب است که سهیل مهدی خود در ورزشگاه حضور داشت و جالب تر این که به این همه اتفاق واکنشی ندیدیم. ما هوادار نداریم و چه تیمی بهتر از ما که اینطور حقش خورده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟