رکورددارگلزنی به پرسپولیس: استقلال قهرمان لیگ است/بازی با سپاهان سخت است

دیدار تیمهای سپاهان و استقلال درچارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فردا چهارشنبه به میزبانی زردپوشان اصفهانی برگزارخواهدشد.

به گزارش رکنا، "بهمن طهماسبی" بازیکن سابق تیم های استقلال و سپاهان درباره این بازی گفت: بازی سختی برای هردوتیم است وفکرمی کنم اگر آبی پوشان کمی هوشیار باشند می توانند به مانند بازیهای قبلی خود، این دیدار را هم بامدیریت خوب پشت سرگذاشته وبتوانند بیشتر به جام قهرمانی نزدیک شوند.

وی افزود: نقطه قوت تیم استقلال در این بازی همان نقطه قوت این تیم در طول لیگ یعنی کم گل خوردن و نباختن است و این قضیه به روحیه بهتر مقابل سپاهان کمک میکند.

طهماسبی درباره فضای کری خوانی بازیکنان در لیگ برتربه اظهار داشت: این کری خوانی ها به نفع فوتبال نیست ودر نوع فضای مجازی خودکه مراتب خیلی بدتر است.

رکورددارگلزنی در لیگ برترمقابل پرسپولیس  با زدن 13 گل با پیراهن تیمهای فجرسپاسی، نفت تهران ، ایرسوتر نوشهر، پیکان و پدیده در رابطه با وضعیت تیم ملی گفت: خبرهای خوبی از تیم ملی و بازی های دوستانه نمی شنوم و بازی با کانادا هم که قراربودبرگزار شودهم ظاهرأبه تعویق افتاده است و این موضوع در فاصله چندماه مانده به جام جهانی چندان حرفه ای نیست.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟