به گزارش رکنا ورزشی، رافا بنیتز در 26 دی ماه سال جاری از هدایت اورتون برکنار شد. البته از همان ابتدای کار هم این مربی اسپانیایی به خاطر افتخارآفرینی با رقبای تافی‌ها یعنی لیورپول، به شدت مغضوب هواداران اورتون بود.

در همین حال رسانه‌ بی بی سی اسپورت مدعی شد که پریرا مربی پرتغالی در رادار، فرهاد مشیری مالک پرتغالی اورتون قرار گرفته است. پریرا، 53 ساله، چندین بار به اورتون پیشنهاد شده و پس از ترک فنرباغچه در ماه دسامبر، بیکار است. 

روبرتو مارتینز از بلژیک هم مذاکراتی با اورتون داشت اما این درخواست توسط اتحادیه فوتبال بلژیک رد شد. چرا که مارتینز  تا پایان جام جهانی با بلژیکی‌ها قرارداد دارد.

همچنین وین رونی سرمربی دربی کانتری هم مهاجم سابق اورتون هم زیر نظر اورتونی‌ها قرار دارد.

البته گفته می‌شود در سال 2016 که مارتینز از هدایت اورتون کنار گذاشته شد، تافی‌ها با لمپارد برای حضور در گودیسون پارک مذاکره کردند. این امکان وجود دارد که او دوباره در لیست گزینه‌های هدایت تاتنهام قرار بگیرد. فابیو کاناوارو کاپیتان قهرمان جام جهانی ایتالیا نام دیگری است که به عنوان نامزد احتمالی مطرح شده است.

در حال حاضر دانکن فرگوسن دوباره هدایت موقت اورتون را برعهده دارد. آبی‌ها با 19 امتیاز در رتبه شانزدهم لیگ برتر انگلیس قرار دارند. آنها به منطقه خطر(سقوط) نزدیک هستند. با این اوصاف مدیران اورتون باید هر چه سریعتر درباره سرمربی جدید این تیم تصمیم بگیرند.

انتهای پیام/

کدخبر: 765756
آیا این خبر مفید بود؟