مصاف تیم ملی والیبال ایران و کانادا

تیم های ملی والیبال ایران و کانادا در چهارمین دیدارشان در رقابت های لیگ ملت های والیبال 2021 امروز از ساعت 14 و 30 دقیقه به وقت تهران برابر یکدیگر قرار می گیرند ، دیداری که با توجه به همگروه بودن 2 تیم در رقابت های المپیک می تواند از حساسیت خاصی برخوردار باشد و به شناخت 2 تیم از وضعیت یکدیگر کمک کند.

به گزارش رکنا ، تیم ملی والیبال کشورمان در رقابت های امسال شروع خوبی نداشته است و با 2 شکست برابر تیم های والیبال ژاپن و روسیه بسیاری از هواداران این رشته را شوکه کرد. با این حال در ادامه نتیجه بهتری رقم خورد و شاگردان آلکنو توانستند با نتیجه 3 – 0 هلند را از پیش رو بردارند . سرو قامتان کشورمان البته در این رقابت ها با ترکیب بازیکنان اصلی پا به میدان نگذاشتند و سرمربی روسی ایران تصمیم گرفت تا در هر دیدار از نفرات متفاوتی بهره ببرد.

کرونا فرصت ایران را برای رقابت های المپیک گرفت

از آن جایی که تیم ملی والیبال کشورمان به دلیل شیوع کرونا و برگزار نشدن بسیاری از رویداد ها به مدت 2 سال و همچنین انتخاب سرمربی آن هم بسیار دیر هنگام فرصت کافی برای رقابت های المپیک نداشته است ، این رقابت ها می تواند میدان و عرصه مناسبی برای آماده سازی بلندقامتان باشد.

فدراسیون والیبال هم البته چنین وضعیتی دارد و می خواهد با استفاده از این فرصت فوق العاده و قرار گرفتن برابر برترین های جهان آن هم با بازیکنان اصلیشان ، تیم خوبی را به المپیک بفرستند ، تیمی که انتظار می رود این بار در میان 4 تیم برتر مسابقات المپیک قرار بگیرد.

کانادایی ها در 6 دیدار شکست خورده اند

البته در همین بازی هم نباید حریف را دست کم گرفت ، تیم ملی والیبال کانادا پس از آمریکا برترین تیم قاره آمریکای شمالی محسوب می شود که در سال های اخیر هم در مسابقات مختلفی چون لیگ ملت های والیبال ، جام جهانی و … با تیم کشورمان رو به رو شده است ، کانادایی ها در 8 مصاف گذشته ای که داشته اند تنها 2 مرتبه برنده بازی بوده اند و در 6 دیدار شکست خورده اند.

تیم ملی والیبال کانادا بازیکنان سرشناسی هم دارد و در همین مسابقات هم با ترکیب اصلی اش پا به میدان گذاشته است با این حال آن ها همخ ئضعیتی مشابه سروقامتان کشورمان دارند و در 3 دیدار نخستشان در لیگ ملت های والیبال 2021 در 2 دیدار باخته است و تنها در یک دیدار برنده بوده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟