وعده جذاب رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به هواداران

سید مجید صدری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس مدعی شد که به زودی موزه باشگاه پرسپولیس ساخته و کاپ ها و افتخارات سرخ ها در آن نگهداری خواهد شد.

به گزارش رکنا، مجید صدری رییس هیئت مدیره پرسپولیس از ساخت موزه این باشگاه خبر داد.

در سال های اخیر بسیاری از هواداران پرسپولیس خواستار ایجاد یک موزه توسط این باشگاه بودند اما مدیران پرسپولیس برنامه ای برای آن نداشتند اما حالا پس از کسب ۸ جام قهرمانی و دو مدال نقره آسیا در طول چهار سال، مدیران باشگاه به فکر ساخت موزه افتاده اند.

مجید صدری در این خصوص گفت:

به فکر این افتادیم که یک موزه را به نام موزه باشگاه پرسپولیس راه اندازی کنیم تا بتوانیم کاپ ها و هدایای ارزشمند را در این موزه نگه داری کنیم. توانستیم یک جایی را تهیه کنیم و فکر کنم به زودی، این مکان راه اندازی خواهد. از اینجا هم پیام می‌دهم به تمام عزیزانی که یادگاری، چیز ارزشمند یا پیراهنی که متعلق به باشگاه است و به درد موزه می‌خورد، چه پیشکسوتان و چه هواداران، می‌توانند بیاورند و ما به عنوان نماد افتخارات باشگاه از آن استفاده و در آن نگه داری کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین اظهار داشت:

برنامه این است که همه هواداران از موزه بازدید داشته باشند و بیایند افتخاری که گذشتگان ما کسب کردند را ببینند و متوجه شوند کسانی که قبل از ما بودند چه زحماتی را کشیدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟