شوک تازه رای پرونده استراماچونی برای استقلال

به گزارش رکنا، حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال درباره حکم پرونده استراماچونی که به باشگاه استقلال رسیده است، گفت:درباره پرونده استراماچونی، اصلا جای نگرانی نیست. برخی تصور می کنند رای اولیه صادر شده است و احتمالا باید در فرصت کوتاهی مطالبات او را پرداخت کنیم، در غیر این صورت پنجره انتقالات ما بسته می‌شود؛ اما این اتفاق رخ نخواهد داد، چون در رای صادر شده جای اعتراض وجود دارد و رقمی که فیفا ما را به پرداخت آن محکوم کرده، قابل کم شدن است. برخی مطرح می‌کردند که با صدور رای استرا، باید ظرف یک هفته ۳ میلیون یورو بپردازیم، که این درست نبود و یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار یورو مبلغ غرامت است. ما فرصت داریم به CAS اعتراض کنیم.

او ادامه داد: نمی خواهم بگویم همکاران در پرونده استراماچونی کوتاهی داشته‌اند. به هر دلیلی این اتفاق رخ داده است و در پرونده استرا نتوانسته‌ایم خوب دفاع کنیم. ما به پرداخت رقمی محکوم شده‌ایم، اما از دیروز کار‌ها دنبال می‌شود تا در فرصت مناسب، با مدارک موجود، لایحه جدید را ارسال کنیم.

نظری افزود:می توان رقم رای صادر شده را کم کرد. تیم حقوقی داخل کشور ما تغییر کرده، اما وکیل ما در فیفا "سوسانو" است.

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: پرونده استراماچونی، بیش از ۶ ماه طول می‌کشد و پنجره نقل و انتقالات زمستانی ما تهدید نمی‌شود. ما تا پایان فصل فرصت پرداخت هر رقمی که تعیین شود را داریم.

او بیان کرد: به پنجره فعلی ما، آسیبی وارد نمی‌شود و پنجره انتقالات زمستانی نیز از سوی استراماچونی تهدید نخواهد شد. خیلی وقت‌ها وعده‌هایی داده شده است و هواداران نگران شده‌اند، اما با آن چیزی که می‌بینم و تلاش این روز‌های مجموعه را نظاره گر هستم، می‌دانم خطری استقلال را تهدید نمی‌کند.

حجت نظری گفت:ما هفته آینده اولین قسط تمام بازیکنان و کادر فنی را پرداخت می‌کنیم.

او درباره مشکل البسه تیم گفت: سرپرست باشگاه توضیحاتی را ارائه داد که از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست که با شرکت قبلی که قرارداد داشتیم، همکاری کنیم. از طرف سرپرست باشگاه اطمینان داده شده است که در صورت فسخ با این برند، مشکلی برای ما رخ نخواهد داد و زیر بار قرض نمی‌رویم. اجازه دادیم با برند‌های داخلی و خارجی مذاکره کند. بازی بعدی با نام تجاری جدید به میدان می‌رویم و کارگزار هم به ما کمک می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟