عکس های متفاوت از ملی پوشان فوتبال در اردو تیم ملی! / عابدزاده زیر عکس پدر!

دومین روز از اردوی جدید تیم ملی ایران با سرمربیگری اسکوچیچ که برای انجام دو دیدار تدارکاتی مقابل ازبکستان و مالی شکل گرفته، بازیکنان و ستاره‌های جدیدی به خود دید که از قطر، پرتغال و روسیه خود را به تهران و کمپ تیم ملی رسانده بودند.

وحید امیری، احمد نوراللهی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی و محمدحسین کنعانی‌زادگان که ۵ ملی‌پوش دعوت شده پرسپولیس به تیم ملی بودند، با کمتر از ۴۸ ساعت استراحت پس از بازگشت از دوحه قطر، در کمپ تمرینی ملی پوشان فوتبال ایران حاضر شدند و خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کردند.

ورودی‌های دیروز کمپ تیم ملی تنها پرسپولیسی‌های راه یافته به فینال لیگ قهرمانان آسیا نبودند و مهدی طارمی، مهاجم پورتو و امیر عابدزاده، دروازه‌بان ماریتیمو نیز به همراه هم از پرتغال به تهران سفر کردند تا کارشان را زیر نظر اسکوچیچ آغاز کنند که البته به این جمع باید سردار آزمون، مهاجم زنیت سنت‌پترزبورگ را هم اضافه کرد.

برخلاف سایر ملی‌پوشان که عصر دیروز دوشنبه در زمین چمن حضور یافته و به کار با توپ و بازی درون تیمی پرداختند، ۵ بازیکن پرسپولیس به همراه ۳ لژیونر تازه اضافه شده، با نظر کادر فنی تیم ملی به ساختمان پک رفتند تا ریکاوری انجام دهند.

پس از مدت زمان کوتاه ریکاوری توسط این بازیکنان و در حالی که تصویری از سردار آزمون منتظر نشد، مهدی طارمی، وحید امیری و احمد نوراللهی در قالب یک تیم با شجاع خلیل‌زاده، امیر عابدزاده و سیامک نعمتی که تیم دیگری را تشکیل داده بودند، در فضای کوچکی از سالن پک مسابقه والیبال ۳ نفره برگزار کردند که محمدحسین کنعانی‌زادگان داور این بازی بود.

در این بازی که ابتدا دوستانه به نظر می‌رسید، اما رفته رفته تبدیل به یک رقابت جذاب به همراه کُری‌خوانی بین بازیکنان شد، تصاویر جذابی هم از نحوه سرویس زدن، دفاع کردن، برگشت توپ‌ها، ساعدزنی ملی پوشان فوتبال، اسپک‌، سرویس زدن و ... را به ثبت رساند.

در بین تمام رفت و برگشت‌های توپ در بازی والیبال ۳ به ۳ دو لژیونر ایرانی شاغل در لیگ برتر پرتغال و ۴ بازیکن پرسپولیس، یک صحنه ویژه توسط امیرحسین خیرخواه به ثبت رسید؛ جایی که مهدی طارمی با پرش بلند روی تور در حال زدن اسپک است و امیر عابدزاده در مقابل او دفاع می‌کند.

بازی جذاب، نزدیک و حساسی که بین این ملی پوشان برگزار شد و رفاقت آنها را هم به همراه داشت، در نهایت با برتری طارمی، امیری و نوراللهی مقابل یاران خلیل‌زاده به پایان رسید.

پنج بازیکن دعوت شده پرسپولیس به همراه سردار آزمون، مهدی طارمی و امیر عابدزاده از امروز سه‌شنبه به تمرینات گروهی ملی پوشان فوتبال ایران اضافه می‌شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟