پیروزی جوکوویچ و سیتسیپاس در روز حذف بخت دوم قهرمانی

به گزارش رکنا، در روز پنجم تنیس رولان گاروس بازی‌های دور دوم پیگیری شد و نواک جوکوویچ به همراه استفانوس سیتسیپاس به مرحله بعد صعود کردند.

مرد شماره یک جهان برابر ریچارد برنکیس قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. جوکوویچ در ست نخست حریف لیتوانیایی اش را ۶ بر یک شکست داد و دو ست دیگر را با نتایج مشابه ۶ بر ۲ به نفع خود پایان داد.

سیتسیپاس هم کار سختی پیش رو نداشت و به راحتی کوئواس را شکست داد. تنیسور یونانی در ست اول ۶ بر یک پیروز شد. ست دوم با نتیجه ۶ بر ۴ تمام شد و در ست سوم ۶ بر ۲ حریفش را مغلوب کرد.

در دیگر دیدار متئو برتینی، مرد شماره هشت جهان هریس قرار گرفت و ۳ بر یک پیروز شد.

حذف شاپووالف از اتفاق های مهم این روز در بخش مردان بود. مرد شماره ۱۰ جهان با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب روبرتو کاربایس اسپانیایی شد. پابلو کارنیو دیگر تنیسور اسپانیایی بود که به دور بعد راه یافت. آندری روبیلف، لایوویچ، دیمتروف، خاچانف، فوکسوویچ و کریستین گارین هم حریفانشان را شکست دادند و راهی مرحله بعد شدند.

در بخش بانوان کارولینا پلیسکووا برابر استاپنکو قرار گرفت و با شکست ۲ بر صفر خیلی زود با آخرین گرند اسلم سال خداحافظی کرد. بخت دوم قهرمانی در ست نخست ۶ بر ۴ مغلوب شد و ست دوم را ۶ بر ۲ واگذار کرد.

سوفیا کنین توانست ۲ بر یک آنا بوگدان را شکست دهد و به دور دوم صعود کند. ویتووا، سابالنکا، استفنز، موگوروسا و مارتیچ هم حریفان خود را شکست دادند.

دور سوم رولان گاروس فردا (جمعه) آغاز می شود. در مهمترین دیدار نادال به مصاف استفانو تراوالیا می رود و در بخش زنان سیمونا هالپ مقابل آماندا آنیسیمووا قرار می گیرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟