ارلینگ هالند در 15 ماه 12 کیلو عضله آورد

به گزارش گروه ورزشی رکنا، علیرغم دوری 2 ماهه بازیکنان از بازی های فوتبال و تصور برخی مبنی بر افت فیزیکی آنها، ارلینگ هالند در اولین بازی در لباس دورتموند مقابل شالکه باز هم درخشید و موفق شد گل اول تیمش را وارد دروازه حریف کند. بسیاری ارلینگ هالند را کریستیانو رونالدو بعدی دنیای فوتبال می دانند و حالا اریس استنسلید مدعی شد این بازیکن طی 15 ماه 12 کیلو عضله آورده است. مسیری که در گذشته رونالدو نیز طی کرد و از نظر فیزیکی تبدیل به آماده ترین بازیکن جهان فوتبال شد.

بدن فوق العاده هالند

اریس استنسلید گفت: "بدن ارلینگ هالند همیشه در تمرینات به خوبی جواب می دهد، زیرا او از نظر ژنتیکی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. ارلینگ هالند در مدت 15 ماه 12 کیلو عضله به دست آورد و این روند دیوانه وار بود. ما کاری کردیم ماهیچه های او را از ابتدا ساخت شود. ارلینگ هالند همیشه نزدیکترین فرد به محل غذاخوری بود و بشقابش به معنای واقعی کلمه کوهی مملو از غذا می شد.
من یک بار تمرینی را برای ارلینگ هالند طراحی کردم که در آن یکی از ایستگاه ها مجبور شد به یک گونی ضربه بزند و یک روز او آن را به نصف تقسیم کرد."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟