کتاب سوشا مکانی دستمایه طنز فضای مجازی

به گزارش گروه ورزشی رکنا، سوشا مکانی، دروازه بان سابق استیل آذین، پرسپولیس، فولاد، نفت مسجدسلیمان، نفت تهران و... در ادامه خبرسازی‌های گاه و بیگاهش اینبار مدعی شده در نظر دارد کتابی بر پایه دوران زندگی‌ ورزشی‌اش منتشر کند.
او در این زمینه در صفحه رسمی خود نوشته است: به زودی کتابی بر اساس زندگی شخصی و ورزشی خودم می نویسم و شاید در همین راستا فیلمی هم بسازم. در این کتاب به چیزهایی اشاره می کنم که ممکن است در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف بزرگ برایتان اتفاق بیفتد. مثال هایی از قبیل اینکه در این راه پرخطر، انسن هایی سر راه تان قرار می گیرند که تمام انرژی آنها صرف برهم زدن آرامش روح و روان شماست. انسان هایی پر از خالی، پر از نرسیدن ها، پر از سوال های بی جواب و پر از نرسیدن به هیچ... به شام می گویم این انسان های فاقد قلب و احساس می تواند روی جسم زمین خورده شما با احساس غرور و با همه تمام بایستند و چگونه می توانند از خونه به زمین ریخته شما با لذت بنوشند!

استوری سوشا مکانی
با این حال دقایقی بعد از این ادعا از سوی سوشا مکانی، کاربران در صفحات مجازی مختلف این موضع را دستمایه طنز و کنایه خود کرده‌اند و به زندگی پرماجرای سوشا مکانی و حواشی خودساخته خود در این مدت پرداخته‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟