به گزارش گروه ورزشی رکنا، کیلیان امباپه که با موناکو خودش را به فوتبال جهان معرفی کرد و اکنون در پاری‌سن‌ژرمن به درخشش و سیر صعودی خود ادامه می‌دهد، یکی از بازیکنانی است که گفته می‌شود مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار دارد و زین‌الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌ها هم بارها از هموطن خود تمجید کرده است.

نشریه اسپانیایی «آ اِس» چاپ مادرید گزارش داد فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید برنامه‌ریزی کرده تا در تابستان 2021 سراغ جذب کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن برود، زمانی که تنها یک سال از قراردادش باقی خواهد ماند. این دقیقاً همان استراتژی است که رئیس باشگاه رئال مادرید برای به خدمت گرفتن ادن اِزار از چلسی در تابستان 2019 به کار گرفت.

پرس با این تاکتیک باشگاه چلسی را مجبور کرد تا ستاره بلژیکی‌اش را بفروشد، چون در غیر اینصورت هیچی سودی نمی‌توانست از انتقال این بازیکن ببرد و اِزار در نهایت می‌توانست در پایان این فصل به عنوان بازیکن آزاد به رئالی‌ها ملحق شود.

قرارداد کنونی امباپه 21 ساله با پاری‌سن‌ژرمن تا پایان ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد و اگر رئال مادرید بخواهد در سال 2021 نسبت به جذب این بازیکن اقدام کند، باز باید رقمی حداقل در حدود 150 میلیون یورو بابت به خدمت گرفتن او بپردازد که با توجه به کیفیت این بازیکن به نظر رقمی معقول می‌آید.

این مهاجم فرانسوی این فصل در 25 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن 22 گل، 13 پاس گل هم برای همی‌تیمی‌هایش ساخته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟