به گزارش گروه ورزشی رکنا، بعد از آن تصادف شوم و مصدومیت طولانی مدت، کمتر کسی تصور می‌کرد، جوان کوتاه‌قامت بوشهری بتواند از زیر آوار حواشی، سالم بیرون بیاید و بشود همان استعداد نابی که در لیگ هفدهم توسط علیرضا منصوریان، حدود دقیقه ۷۰ به زمین می‌آمد و با تکنیک فوق‌العاده‌اش، هواداران را به وجد می‌آورد و با صدای بلند، به وسیله‌های پاهای پرانتزی‌اش، فریاد می‌زد ستاره‌ای در حال ظهور است.

به قدری متوسط و پرنوسان شده بود که دیگر خیلی‌ها قطع امید کرده بودند از بازگشت او. از اینکه بتواند دوباره نگاه‌ها را به سمت خود برگرداند و بدرخشد؛ اما این اتفاق افتاد. کاری که شفر نتوانست انجام دهد، با کمک استراماچونی محقق شد. پیرمرد آلمانی با جوان ریز جثه‌اش، درشتی می‌کرد و به او اجازه خودنمایی نمی‌داد. با حضور چندهفته‌ای مجیدی اوضاع بهتر شد و با استرا، بازگشت قائدی به زندگی و فوتبال کامل شد.

استقلال مهدی قائدی استراماچونی

استقلال مهدی قائدی استراماچونی

البته این اولین نجات مرد خوشتیپ ایتالیایی نیست. او حدود ۱۰ سال قبل یک زندگی دیگر را هم نجات داده بود. سال ۲۰۰۹ بود. پولیتانو بعد از یک مصدومیت، از لحاظ روحی به شدت آسیب دیده بود و حدود یک ماهی می‌شد که در تمرینات تیم جوانان رم شرکت نمی‌کرد. او می‌خواست فوتبال را کنار بگذارد و به شغل پدری‌اش، یعنی مکانیکی روی بیاورد اما استرا به دنبالش رفت. او را به تمرینات آکادمی رم بازگرداند و کاری کرد که فوتبال را رها نکند. پولیتانو به تیم بزرگسالان رم راه پیدا کرد و چند سال بعد به عضویت اینترمیلان درآمد. حالا هم یکی از شاگردان آنتونیو کونته به حساب می‌آید و لباس تیم ملی ایتالیا در تمام رده‌های سنی را بر تن کرده است. متئو همشه از استرا به عنوان منجی زندگی‌اش یاد کرده و محبت بزرگ او را فراموش نکرده است.

استقلال مهدی قائدی استراماچونی

حالا این بار نوبت به قائدی رسیده تا در آستانه کشیده شدن به ورطه نابودی با فرشته نجاتی به نام استراماچونی برخورد کند. مهدی به ستاره استقلال و لیگ تبدیل شده و امید اصلی استیلی برای فتح دروازه رقبا در راه المپیک به حساب می‌آید. قائدی روی ۳۶ درصد گل‌های این فصل استقلال تاثیرگذار بوده و نشان داده ابتدای دوران درخشش خود را سپری می‌کند و حالاحالاها باید از او بشنویم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟