بهترین برندهای مکمل بدنسازی

از همین رو این روزها مکمل بدن‌سازی داروخانه ای به وفور در نمونه های متنوع یافت می شود و ورزشکاران بر اساس نیاز ورزشی خود و با توجه به تجربه و تخصص افراد حرفه ای در این زمینه به استفاده از این مکمل ها برای رسیدن به هدف خود می پردازند. اولین امری که سبب می شود استفاده از این مکمل ها بسیار بی ضرر جلوه کند این مهم است که تمام این محصولات اورجینال هستند و زیر نظر وزارت بهداشت تهیه و در اختیار ورزشکاران قرار داده می شود. مکمل های ورزشی به عنوان مکمل صد در صد به کار گرفته نمی شود زیرا این مهم تنها با استفاده از میوه و سبزی برای بدن به صورت صد در صد به انجام می رسد. از همین رو توصیه می شود حتماً با استفاده از ویتامین ها و پروتئین های طبیعی و مکمل های ورزشی برای رسیدن به هدف نهایی خود در رشته بدن‌سازی اقدامات لازم را به انجام برسانید. برخی از مکمل ها نیاز است قبل از شروع ورزش و برخی دیگر پس از ورزش و در زمان ریکاوری شدن بدن مورد استفاده قرار می گیرد. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون بهترین مکمل های ورزشی و مزایای استفاده از آن مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم. در حین معرفی این مکمل ها طریقه مصرف برخی از آن ها را نیز با شما به اشتراک می گذاریم. برای رسیدن به ایده ال ترین انتخاب به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین برندهای بدن‌سازی

1.    پودر نوتری پلکس کارن

2.    پروتئین پلاتینیوم هیدرو وی اوپتیموم نوتریشن

3.    مکمل بدن‌سازی افتر مکس اپتیموم نوتریشن

4.    پودر سینتا ۶ بی اس ان

5.    مکمل بدن‌سازی ترومس بی اس ان

مکمل های معرفی شده تماما در رده مکمل های بدن‌سازی داروخانه ای به شمار می آید و شما می توانید به جهت رسیدن به یک اندام زیبا و ایده ال بدون هیچ ترس و دلهره ای از مکمل های فوق بهره بگیرید. در ادامه شما را به صورت مختصر با این مکمل ها آشنا می کنیم و از فرایند استفاده از آن با شما مطالبی را به اشتراک می گذاریم.

بهترین برندهای مکمل بدنسازی

پودر نوتری پلکس کارن

مکمل بدنسازی نوتری یک مکمل بدن‌سازی ایده ال برای افزایش عضله و یا به اصلاح ورزشکاران به منظور عضله سازی در بدن‌سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل از تغلیظ آب پنیر و پروتئین شیر به دست می آید و دارای مقادیر بسیار بالای از پروتئین و آمینو اسید است. این محصول ساخت ایران است و به عنوان مکمل افزایش حجم پروتئین وی نیز شناخته می شود. اگر بخواهیم از ویژگی های این محصول بگویم می توانید بگویم در طی یک فرایند شیر به پنیر تبدیل می شود و در راستای کاهش چربی بسیار گزینه ایده ال و موثری است. شکل ظاهری این مکمل بدن‌سازی شبیه پودر است و طعمی شبیه به کاکائو را به خود اختصاص داده است. برای افزایش حجم عضله، تحلیل نرفتن و جلوگیری از تجزیه عضله، تأمین ویتامین های مورد نیاز بدن و برای اواخر دوره حجم گیری بسیار گزینه موثری است. بهتر است سه پیمانه از این پودر در آب میوه یا شیر کاملاً حل شود و در چند وعده از تمرین به صورت خنک نوشیده شود. در اواخر دوره نیز توصیه می شود دو ساعت قبل از تمرین و یک ساعت پس از اتمام ورزش خود از این مکمل داروخانه ای برای رشد عضلات استفاده کنید.

پروتئین بدنسازی پلاتینیوم هیدرو وی اوپتیموم نوتریشن

پروتئین بدنسازی پلاتینیوم با کیفیت بسیار بالای پودری برای رشد و حفظ عضلات و ماهیچه های بدن بسیار توصیه می شود. این محصولات در دسته بندی تولیدات آمریکا قرار دارد و با عنوان پروتئین وی نیز شناخته می شود. پودر خالصی است که لاکتوز، چربی و کربوهیدارت آن گرفته شده است و همین امر سبب می شود به سرعت جذب شود و آمینو اسیدهای آن سبب ساخت ماهیچه در حین تمرینات ورزشی می شود. شکل این محصول پودری است و با طعم توت فرنگی، شکلات نعناع، وانیل، بیسکویت کرم دار، کیک ردولوت و کره بادام زمینی تهیه و تولیدی می شود. از مزیت های بارز این مکمل بدن‌سازی داروخانه ای می توانیم به بی ضرر بودن آن بر خلاف سایر مکمل های ورزشی جعلی اشاره داشته باشیم که برای رسیدن شما به هدف نهایی در حین تمرین های سخت بدن‌سازی بسیار یاری می کند. به منظور ریکاوری سریع بدن، کاهش وزن، بالا رفتن توان و قدرت در ورزش، کاهش زمان ریکاوری بدن پس از تمرین و برای حجم عضلات استفاده از این محصول توصیه می شود. بهتر است یک پیمانه از پودر با مقداری آب حل شود و به محض اتمام تمرین مصرف شود.

مکمل بدنسازی افتر مکس اپتیموم نوتریشن

مکملی که به عنوان سریع ترین و بهترین مکمل ریکاوری این روزها شناخته شده است مکمل بدن‌سازی افتر است. این پروتئین بدنسازی از ویتامین های ضروری و آمینوها و مواد معدنی به همراه مقداری کراتین و گلوتامین بهره گرفته است که بی شک یکی از ایده ال ترین گزینه های انتخابی برای ورزشکاران به شمار می آید. محصول ارائه شده ساخت کشور آمریکا است و برای افرایش حجم توده عضلانی و بازسازی عضلات بدن مورد استفاده قرار می گیرد. توصیه می شود نحوه استفاده و مصرف آن زیر نظر مربی مجرب بر اساس توان بدنی شما صورت بگیرد.

پودر پروتئین  بدنسازی سینتا ۶ بی اس ان

مکمل سینتا از تولیدات کشور آمریکا است و عضلات فعال بدن شما برای ساعت های متوالی با استفاده از این مکمل می توانند به تغذیه بپردازند. برای تهیه و تولید این مکمل بدن‌سازی داروخانه ای از آمینو اسیدها، گلوتامین پیتاید و اسیدهای چرب ضروری بهره گرفته شده است. طعم این محصول با مزه بادام زمینی، شیر شکلات و کیک شکلاتی است که بسیار طعم های ایده الی برای ورزشکاران محسوب می شود. طعم بسیار لذیذ این مکمل بدن‌سازی داروخانه ای سبب شده است که ورزشکاران در رژیم های غذایی خود حتماً از این مکمل بهره بگیرند. ویتامین های این مکمل بدن‌سازی به قدری زیاد است که از بامداد تا شامگاه برای شما کفایت می کند و استفاده از آن در طی چند وعده به هیچ عنوان سبب زیاد شدن حجم معده شما نمی شود. بهتر است یک پیمانه از این مکمل همراه با آب یا شیر بدون چربی در حین ورزش استفاده شود.

بهترین برندهای مکمل بدنسازی

مکمل بدن‌سازی ترومس بی اس ان

مکمل بدن‌سازی ترومس به عنوان بهترین محصول پروتئینی در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ شناخته شده است که به راحتی احتیاجات ماهیچه ها را در حین ورزش های سخت فراهم می سازد. این مکمل ورزشی در بین سایر مکمل ها هیچ حرفی باقی نمی گذارد و در طی روز متابولیک بدن را در بیشترین سطح قرار می دهد و همین امر سبب می شود که سوخت و ساز با سرعت بالایی به انجام برسد. این مکمل بدن‌سازی داروخانه ای از جمله محصولات کشور آمریکا است و با طعم شیر شکلات و شکلات تهیه می شود. از آنجایی که سرشار از کربوهیدارت و پروتیئن به همراه آمینو اسید است به جرئت می توانیم بگویم یکی از بی رقیب ترین محصولات برای افزایش در حجم توده عضلانی و بازسازی عضلات بدن است. برای تأمین پروتئین و کربوهیدارت کافی است ورزشکار در طی تمرینات ورزشی خود یک بار از این مکمل بدن‌سازی بهره بگیرد. ترکیبی از ۷ پروتئین عالی، بهترین فیبر خوراکی، ۶ پروتئین، گلوتامن و تری گلیسرید بخشی از مزیت های این پودر بدن‌سازی به شمار می آید. عموما سه پیمانه از این محصول با نیم لیتر آب سرد مخلوط می شود و دو الی چهار بار مورد استفاده قرار می گیرد.

 کلام آخر پیرامون مکمل بدن‌سازی داروخانه ای

مکمل های بدن‌سازی همان طور که در طی این مقاله به بخشی از آن اشاره شد برای مصارف متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از افراد از مکمل های بدن‌سازی به منظور رشد عضلات، برخی برای ریکاوری کردن بدن و عده ای نیز برای کاهش وزن و افزایش وزن این محصول را در وعده های ورزشی خود قرار می دهند. برخی از این محصولات همراه با آب و برخی دیگر را به راحتی می توان با آبمیوه و شیر ترکیب کرد از آنجایی که مکمل های بدن‌سازی برای به تنهایی برای تأمین ویتامین و پروتئین مورد نیاز بدن کافی نیست به شما توصیه می کنیم حتماً در رژیم غذایی خود میوه و سبزیجات را نیز قرار دهید. طعم های بسیار متنوع پودرهای بدن‌سازی سبب شده است ورزشکار به راحتی توان در حین تمرین با میل و علاقه از آن ها بهره بگیرد و سختی برای مصرف آن ها نداشته باشد. امری که سبب شده است استفاده از مکمل بدن‌سازی داروخانه ای بدون هیچ دغدغه ای به انجام برسد این است که تمامی محصولات زیر نظر وزارت بهداشت و با لیبل اصل در اختیار شما مصرف کننده عزیز قرار داده شده است. در این راستا می توانید به داروخانه آنلاین دکتر زارع سری بزنید و از محصولات بسیار متنوع این داروخانه نیز دیدن فرماید.

بهترین برندهای مکمل بدنسازی

آیا این خبر مفید بود؟