دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا با استقبال تماشاگران ژاپنی همراه است. این بازی که از ساعت 9:30 صبح امروز بین تیم های فوتبال پرسپولیس و کاشیماآنتلرز در ژاپن برگزار می شود با حضور پرشور هوادران همراه بوده است.

تقریبا تمام صندلی های ورزشگاه در فاصله بیست دقیقه مانده به شروع بازی تکمیل شده است و تنها جایگاه هواداران پرسپولیس است که می تواند هوادار بپذیرد.

تشویق تماشاگران تیم کاشیما در نوع خود جالب توجه است. آنها که پیش از ورود بازیکنان تیمشان برای گرم کردن، کاملا ساکت بودند از لحظه حضور آنها در چمن تشویق های خود را آغاز کردند.

تشویق های بی امان کاشیمایی ها لحظه ای قطع نشد و آنها به شدت بازیکنان و سرمربی خود را با شعارهایی که همراه باصدای طبل بود فریاد می زدند.

سر و صدای ژاپنی ها در حالی بود که به نظر می رسد تاثیری روی روحیه بازیکنان پرسپولیس نگذاشته است. آنها در طول مدت گرم کردن بدن هایشان تنها لبخند داشتند و اتمسفر ورزشگاه را تماشا می کردند. گویا برای سرخپوشان پایتخت بازی در چنین اتمسفرهایی چندان ترس ندارد. بازیکنانی که تجربه حضور در جو ورزشگاه آزادی Freedom با حضور صد هزار طرفدار را دارند.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟