پارس جنوبی جم صدرنشین حال حاضر رقابت های لیگ برتر بعد از انجام بازی حساس هفته دوازدهم برابر فولاد خوزستان باید در فینال رقابت های نیم فصل اول لیگ برتر در هفته سیزدهم با پرسپولیس دیدار کند. مسابقه ای که تا حدودی می تواند تکلیف قهرمان نیم فصل هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را مشخص کند.
این بازی روز شنبه چهارم آذرماه 96 در شهر جم برگزار خواهد شد که مصادف با سالگرد حادثه Incident تلخ بمباران اندیمشک است. در چهارم آذر 65 و در جریان جنگ تحمیلی میان ایران و عراق، هواپیماهای عراقی در حدود 4 ساعت شهر اندیمشک را بمباران کردند که بعد از جنگ جهانی دوم این طولانی ترین بمباران یک شهر به شمار می رود. از همین رو با همکاری تولید کننده لباس پارس جنوبی و مسئولان این باشگاه قرار است بازیکنان پارس جنوبی با لباس هایی به مصاف پرسپولیس بروند که روی آن طراحی جالبی برای یادآوری این حادثه تلخ و شهدای آن وجود دارد.
شرح عکس: این لباسی که تولیدی مجید با طرحی از حادثه تلخ بمباران اندیمشک برای بازی پارس جنوبی برابر پرسپولیس در هفته سیزدهم برای صدرنشین زردپوش حال حاضر لیگ طراحی کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟