خبر بد برای  رضا رشیدپور و همسرش! + عکس

طلاق رضا رشیدپور از همسرش در برخی از شبکه های اجتماعی منتشر شد که هیچ وقت جدایی رضا رشیدپور از همسرش تایید نشده است.

خبر جدایی رضا رشیدپور از همسرش نغمه مهرپاک

رضا رشیدپور در مرداد سال 1382 با خانم نغمه مهرپاک مجری برنامه تصویر زندگی که فوق لیسانس روانشناسی دارد ازدواج کرده است و در حال حاضر یک دختر 13 ساله به نام هلن دارد. خبر جدایی رضا رشیدپور از همسرش نغمه مهرپاک را ممکن است در اینترنت دیده باشید اما هچ یک از سایت های معتبر از جدایی رضا رشیدپور و نغمه مهرپاک خبری را منتشر نکرده اند و ما برای آگاهی مردم عزیز ایران باید بگوییم که تاکنون این خبر تایید نشده است. رضا رشیدپور پس از رسیدن به سن 25 سالگی با یک مجری زن تلویزیون بنام نغمه مهرپاک ازدواج کرد و آشنایی این دو مجری از یک اجرای مشترک در رادیو شروع شد و سپس به ازدواج ختم شد. در خبر جدایی رضا رشیدپور از همسرش مهرپاک بد نیست بگوییم که این زوج جوان یک دختر به نام هلن دارند که پس از چهار سال زندگی مشترک باهم بچه دار شدند و امروز هلن رشیدپور 12 ساله شده است.

همسر رشیدپور

 نغمه مهرپاک پس از ازدواج با رضا رشیدپور در صدا و سیما به عنوان مجری و به طور کلی در هیچ حوزه ای از رسانه فعالیتی ندارد. همسر رضا رشیدپور قبلا گفته است که شوهرش رضا اصلا در خانه انسان پر حرفی نیست و بر خلاف اینکه در قاب تلویزیون خیلی زیاد صحبت می کند اما وقتی به خانه می آید نشاط و تحرک پشت دوربین را نداشت.

نغمه مهرپاک همسر رضا رشیدپور پیش از این هم اعلام کرده است که بسیاری از اطرافیان به من گفته اند با این همسر شوخ طبع و پر سر و صدا هیچ وقت حوصله ات سر نمی رود، در صورتی که اصلا چنین نیست و رضا در منزل کاملا آرام و بی سر و صدا است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟