تصویربرداری فصل دوم مجموعه تلویزیونی «روزهای بیقراری» که از ماه ها پیش در شهرهای مختلفی از جمله مشهد کار خود را آغاز کرده بود ، این روزها در تبریز روزهای پایانی ضبط خود را سپری میکند.

محمدرضا معصوم زادگان مسئول امور نمایشی معاونت استان‌های صدا و سیما در گفت‌وگو با «صبا» در خصوص آخرین وضعیت این سریال گفت : در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد کار در تبریز تصویربرداری شده است و روزهای آخر ضبط ، در این شهر ادامه دارد.

گروه بعد از پایان تصویربرداری برای انجام مراحل فنی به تهران می آیند و بلافاصله مراحل فنی آغاز خواهد شد.

وی در خصوص زمان پخش این سریال ادامه داد : ما در تلاش هستیم که سریال هرچه سریع تر به پخش برسد و قبل از پایان سال روی آنتن برود.

گفتنی است ؛ «روزهای بیقراری۲» یک ملودرام خانوادگی پرتعلیق است و به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی تولید می شود.

سارا صوفیانی بازیگر Actor اصلی سریال است و در دو نقش متفاوت با نامهای آلما و سارا ظاهر شده است. مجید واشقانی، سعید نیک‌پور، کاظم هژیرآزاد، صفا آقاجانی با حضور افسانه بایگان و حمیدرضا آذرنگ از بازیگران اصلی فصل دوم «روزهای بیقراری» هستند.

پرویز شفیع زاده، مسعود چوبین، منصوره ایلخانی، ندا هادی زاده و سحر خزائیلی از دیگر بازیگران سریال هستند. بازیگران مشهدی نظیر نازنین تفضلی، الهام لطفی، پرستش سلطانی ،سیما صادق زاده، محمدمهدی سجادپور و فریده آل یعقوب نیز در سکانسهای مشهد نقش آفرینی کرده اند.

«روزهای بیقراری۲» به سفارش معاونت سیمای استان‌ها و مرکز صداوسیمای آذربایجان شرقی( تبریز) تولید می‌شود.

در خلاصه داستان «روزهای بیقراری۲» آمده است: سارا از همسر سابقش جدا شده و در پی هویت خود ناچار به سفری طولانی می شود. یک فرش نفیس دوره مشروطه تنها سندی است که او را به مقصود برساند...

فهرست عوامل «روزهای بیقراری۲» بدین شرح است: تهیه کننده: امیرحسین شریفی، کارگردان: کاظم معصومی، نویسنده: شعله شریعتی، مدیر فیلمبرداری: میلاد پرتوی،مدیر تولید: جعفر صمدی،مدیر صدابرداری: بهمن حیدری،طراح چهره پردازی:محمد قمی، تدوین: پرهام وفایی، مدیر برنامه ریزی: حمید شوریده، امور مالی: اصغر تیموری مقدم،دستیاران کارگردان: مینا زرپور،حمیدرضا حیدری، چهره پردازان: شیرین زواری، هادی لطفی، دستیار اول فیلمبردار: علیرضا خسروآبادی، اجراى نور: احسان خدارحمى،دستیار فیلمبردار: حسن رستمى، حسن غفارپور، دستیار صدابردار:سیاوش عطاخانی.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید
 

آیا این خبر مفید بود؟