سید محمود رضوی تهیه کننده سینما Cinema و تلویزیون در واکنش به این اتفاق گفت:‌ تهیه کنندگان سینما و تلویزیون سالهاست از نداشتن نظام جامع تهیه کنندگی که تثبیت کننده موقعیت کارفرمایی آنها در حوزه فعالیت‌شان باشد رنج می‌برند،سال‌ها انرژی بزرگان صنوف تهیه کنندگی صرف اختلافات درون صنفی شد و نتیجه آن تضعیف نقش و جایگاه تهیه کننده در سینماست.

وی ادامه داد: آقای ایرج محمدی تهیه کننده سریال پربیننده «دلدادگان»، از تهیه کنندگان خوشنام، خوش حساب و موفق است، که کارنامه موفق و قابل اتکایی در سریال سازی داشته،دارد و توانست در این اوضاع سخت مالی سیما و برآوردهای غیرمنطقی آن، یک تیم خوب و حرفه ای را دور هم جمع کند.

رضوی در ادامه گفت: امروز به بهانه حمایت از همکارمان سرکار خانم پانته‌آ بهرام ، برخی دوستان بازیگر Actor خواسته یا ناخواسته این تهیه کننده خوب سیما و سینما و سازمان صدا وسیما را زیر سوال برده‌اند، که به قطع امری غیراخلاقی، قبیح و زشت است.

تهیه‌کننده «پرده نشین» افزود: خوبی ها و هنرمندی سرکار خانم بهرام سرجای خود، کسی نمی‌تواند منکر هنرمندی ایشان باشد، اما عدم حضور هر یک از عوامل به هر دلیل و علتی و ناتمام گذاشتن یک فیلم یا سریال و نادیده گرفتن زحمات یک گروه بزرگ کم لطفی در حق تمام گروه است،مخصوصا وقتی با یک تهیه کننده قدیمی و خوش حساب طرف باشید.

‌وی درباره دفاع هنزمندان سینما از این بازیگر گفت: عذر بدتر از گناه کمپین راه انداختن برای حمایت از یک عمل اشتباه است، حتما کسی منکر پرداخت حق و حقوق افراد نیست اما آیا این حقوق یکطرفه است؟یا حقوقی برای تهیه کننده و سازمان صدا و سیما هم وجود دارد؟ وقتی به یک ماجرا نقد می‌کنیم هر دو طرف ماجرا را ببینیم

رضوی در پایان گفت‌: وجود صنف واحد و قدرتمند تهیه کنندگی و نظام کارفرمایی یقینا می‌تواند از به وجود آمدن این حاشیه ها جلوگیری کند،با تشکیل صنف واحد تهیه کنندگی و تصویب و ابلاغ نظام نامه تهیه کنندگی و اتحاد بین تهیه کنندگان شاهد رفتارهای اینچنینی نخواهیم بود.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

IMG_20181104_131145_954

IMG_20181104_131142_217

IMG_20181104_131140_396

 

 

آیا این خبر مفید بود؟