نماهنگ عاشقانه مو به مو با صدای رضا بهرام + فیلم
حجم ویدیو: 29.77M | مدت زمان ویدیو: 00:04:04

به گزارش رکنا، رضا بهرام خواننده جوان  و پر طرفدار موسیقی پاپ متولد زمستان 1370 در یزد به دنیا آمد. رضا بهرام تنها پسر خانواده است و 2 خواهر کوچک تر از خود دارد.  رضا بهرام علاقه زیادی به خانواده خود دارد و در سال 1384  بعد از از فوت پدرش مدت زمانی افسرده شد و از فعالیت های هنری خود  فاصله گرفت. رضا بهرام این خواننده پرطرفدار در مدت زمانی کوتاه به یکی از محبوب ترین خواننده های پاپ کشورمان تبدیل شود. در ادامه بیننده نماهنگ عاشقانه "موبه مو" با صدای رضا بهرام این خواننده جوان هستید.

رضا بهرام

علاقه زیاد رضا بهرام به فوتبال

 رضا بهرام پیش از گرایش به سمت موسیقی علاقه زیادی به فوتبال داشت و در تیم فوتبال فولاد یزد و بعد از آن فولاد خوزستان بازی کرد. خواننده جوان این روزهای دنیای موسیقی پاپ در زمان بازی در تیم فوتبال فولاد خوزستان دچار مصدومیت شد و سه سال مصدومیت و عمل جراحی او را واردار به فاصله گرفتن از دنیای فوتبال کرد.بعد از کنار گذاشتن فوتبال به تشویق های پدرش به سمت موسیقی گرایش پیدا کرد و به صورت جدی وارد دنیای موسیقی شد.

رضا بهرام

شروع فعالیت هنری رضا بهرام

رضا بهرام حضور در دنیای موسیقی را به صورت جدی از سال 88 آغاز کرد اما پیش از این حضور جدید به تشویق های پدرش از 14 سالگی به سمت موسیقی کشیده شد و اولین ترانه رسمی او 29 تیر ماه 1397 به اسم از عشق بگو منتشر شد.

اولین تجربه جدی رضا بهرام در دنیای موسیقی قبل از انتشار اولین آهنگ مستقلش، مربوط به همخوانی با مسیح و آرش در آهنگ گلی در سال 96 بود.

رضا بهرام

اولین کنسرت رضا بهرام

رضا بهرام بعد از چند سال فعالیت حرفه ای در دنیای موسیقی برای اولین بار 13 تیرماه در کیش و بعد از آن 16 تیرماه سال 98 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت و بعد از آن در شهرهای مختلف ایران اجراهای متعددی را تجربه کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟