کدخبر: 379066 ارسال پرینت 66

رکنا: امید نعمتی خواننده موسیقی درباره همکاری با برنامه "خندوانه" گفت: رامبد جوان اگر از من بخواهد که با برنامه خندوانه همکاری کنم قطعا این کار را خواهم کرد اما هنوز هیچ تماسی از سوی رامبد جوان با من گرفته نشده است.

وی به فعالیت گروه پالت در این روزها اشاره کرد و افزود: به آهنگسازی برای گروه پالت مشغول هستم و قرار است آلبوم جدید این گروه با توجه به این که به دنبال کیفیت خوب و متفاوت در قطعات آن هستیم وقت بیشتری را برای تنظیم، میکس و مستر آن اختصاص داده ایم تا مخاطبان با اثری شنیدنی رو به رو شوند.

خواننده گروه پالت درباره هماهنگی در اعضای این گروه افزود: هماهنگی ها بین اعضای گروه قطعا نسبت به گذشته قویتر و منسجمتر شده است. تصمیم گرفته ایم در برخی قطعات به اعضای خود اکتفا نکرده بلکه از نوازندگان دیگری نیز استفاده کنیم که فکر می کنم برای گروه ما نیز همکاری با افرادی خارج از گروه هیجان انگیز باشد.

نعمتی به فعالیت های مستقل خود اشاره کرد و افزود: به دلیل این که ماه مبارک رمضان و برگزاری جام جهانی فوتبال را در پیش داریم تصمیم گرفتم که فعلا آلبومی منتشر نکرده و کنسرتی برگزار نکنم و بیشتر به ساخت آهنگ مشغول باشم، همچنین در پایان تابستان یعنی شهریورماه کنسرتی برای اجرای آلبوم حرمان برگزار خواهم کرد.

وی درباره برگزاری کنسرت های استانی بیان کرد: حتما به دنبال برگزاری کنسرت در شهرستان ها هستم. در رونمایی آلبوم حرمان که در شهرستان ها برگزار شد با استقبال خوب مخاطبان و محبت های آنان مواجه شدم. باید بررسی کنم که کدام یک از شهرها سالنی دارد که بتوانیم در آن کنسرت برگزار کنیم. اصفهان، شیراز و رشت از شهرهایی است که معمولا در آنها کنسرت برگزار می شود اما پیشنهادات زیادی درباره برگزاری کنسرت در اهواز و بندرعباس به من شده است که من دوست دارم اولین شهری که در آن آلبوم حرمان را برگزار می کنم اهواز باشد.

خواننده قطعه حرمان با اشاره به پوشش خوانندگان در کنسرت ها افزود: پوشش متفاوت در کنسرت ها در همه کنسرت های دنیا رایج است ولی فکر می کنم باید پوشش و موزیک با هم متناسب باشند، اما این مدت عکس هایی از برخی کنسرت ها دیده ام که اجرا و پوشش خوانندگان، شکل مسخره ای پیدا کرده ، آن هم به شکلی که نه پوشش و نه قطعه اجرایی با هم تناسبی ندارد و به هم نمی آیند. نمی دانم طراح لباس این خوانندگان در کنسرت ها کیست اما این شکل اشتباه است و آن طراح لباس و خواننده نیز اشتباه می کنند.

نعمتی درباره تاثیر پوشش خوانندگان و اجراها توضیح داد: قطعا بر روی مخاطب تاثیر دارد. مدتی است که رواج موسیقی سخیف و فکر نشده شکل گرفته است.نوع کار سطحی و فکر نشده در جزئیات یک قطعه اعم از طراحی صحنه، طراحی لباس و اجرای خوانندگان وجود دارد که برخی از آن ها واقعا فاجعه است. اجرای خوانندگان مانند فرد بی سوادی می ماند که از علم فیزیک چیزی نمی داند و ناگهان به کنفرانس فیزیک دعوت می شود تا سخنرانی کند. چنین بی سوادی در صحنه های کنسرت کشور عجیب و بی سابقه بوده است.

وی درباره همکاری با سروش صحت در قسمت سوم "لیسانسه ها" گفت: ساخت سریال "فوق لیسانسه ها" هنوز شروع نشده است. با سروش صحت چندباری دیدار داشته ام اما در این باره صحبتی نکرده است. تجربه موفقی در "لیسانسه ها" داشتیم و من همیشه همکاری با آدم های خلاق مثل سروش صحت را دوست دارم و باید ببینیم دو طرف شرایط شان چگونه پیش می رود.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها