سامانه طرح ملی مسکن دچار اختلال شد

به گزارش رکنا،  15 تیر امسال معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد:

پیرو اطلاعیه با عنوان «مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن» و با توجه به درخواست‌های مکرر متقاضیان محترم، به اطلاع می‌رساند که امکان ویرایش اطلاعات برای کلیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن (مرحله اول، مرحله دوم و ثبت نام پیامکی) که استعلامات آن ها مورد بررسی قرار گرفته و در حال حاضر در وضعیت «در انتظار بررسی» قرار دارند تا اطلاع ثانوی برقرار می باشد.

لذا این متقاضیان می‌توانند همانند گذشته با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی، tem.mrud.ir، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

این در حالی است که از روز گذشته متقاضیان طرح ملی مسکن در تماس با خبرگزاری از اختلال سامانه طرح ملی مسکن خبر می‌دهند. این متقاضیان عنوان می‌کنند امکان ویرایش اطلاعات خود را دارند.

یکی از متقاضیان طرح ملی مسکن که به‌صورت اینترنتی در این طرح ثبت‌نام کرده گفت‌: چند روزی است که برای ویرایش اطلاعات به سامانه طرح ملی مسکن مراجعه می‌کنیم اما امکان این کار وجود ندارد. حتی در این شرایط شیوع ویروس کرونا به کافی‌نت‌ها هم مراجعه کرده‌ایم اما بازهم نتوانستیم اطلاعات را ویرایش کنیم.

وی تصریح کرد:‌ نگران این مسئله هستیم که زمان ویرایش اطلاعات بدون این‌که اطلاع‌رسانی شده باشد،‌به اتمام رسیده باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟