به گزارش رکنا، محمدرضا رضایی‌کوچی با اشاره به اولویت‌های مجلس یازدهم گفت: بدون شک مباحث اقتصادی باید در اولویت نخست مجلس یازدهم قرار بگیرد.

وی با اشاره به رکود اقتصادی و وضعیت معیشتی مردم تاکید کرد: مجلس یازدهم باید درزمینه رکود اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار تلاش روزافزونی داشته باشد . همچنین این مجلس باید در بحث کاهش نرخ تورم ، اشتغال جوانان شرایط بهتری را در جامعه رقم بزند.

رضایی کوچی تصریح کرد: در حال حاضر گرانی کالاها مردم را عاصی کرده و شرایط معیشتی بسیار سخت شده است لذا باید تلاش کنیم تا مردم رضایت خاطری در امورجاری خود پیدا کنند و مشکلاتشان کمتر شود.

این نماینده مجلس اظهارداشت: همچنین مجلس آینده باید در بحث تولید مسکن وکنترل قیمت مسکن پیشگام بوده و مشکلات بسیاری از مردم را در این بخش حل و فصل کند چراکه بسیاری از مردم در بخش مسکن مشکلات عدیده‌ای دارند.

وی با بیان اینکه بخش تولید در کشور باید فعالتر عمل کند، اظهارداشت: واقعیت امر این است که بسیاری از واحدهای تولیدی ما قبلا فعال تر بودند و اما در حال حاضر با مشکل مواجه شده‌اند. بنابراین لازم است رفع مشکلات این بخش هم در مجلس یازدهم در اولویت قرار گیرد.

رضایی کوچی بیان داشت: همچنین مجلس باید مبحث خودکفایی کشور را مدنظر قرار دهد تا در این زمینه هم به یک اقتدار ملی دست پیدا کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟