با انتخاب اصلح به پیشرفت کشور کمک کنید/آتش سوزی جنگل ها مانند قتل نفس است

به گزارش رکنا از لرستان؛ حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد، با دعوت از مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: حضور پرشور مردم در انتخابات توطئه و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی می‌کند.

وی با بیان اینکه حضور و مشارکت مردم در انتخابات امنیت آفرین و پشتوانه‌ای قوی برای رئیس جمهور آینده در محافل بین اللملی است، افزود: مردم امروز هم با حضور پرشور و گسترده خود در پای صندوق‌های رأی حماسه می‌آفرینند و با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رأی، دل دوستداران نظام را شاد و نقشه‌های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

امام جمعه خرم آباد، با بیان اینکه همه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مورد تائید شورای نگهبان هستند، اظهار کرد: باید بدانیم که این افراد تفاوت‌هایی در اداره امورات داخلی و خارجی کشور دارند و باید با انتخاب اصلح به پیشرفت کشور کمک کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان، در ادامه با اشاره به روز صنعت و معدن، ابراز کرد: امید می‌رود مدیران و مسئولان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان در این حوزه به رونق اقتصاد و رفع بیکاری در استان کمک کنند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، با اشاره به وقوع آتش سوزی‌های اخیر در جنگل‌ها و اینکه آتش سوزی‌ها آزار دهنده و با قتل نفس تفاوتی ندارد، تصریح کرد: تقاضا داریم مسئولان علت آتش سوزی را پیدا و با عاملان آن برخورد کنند.

 

کدخبر: 1012893 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟