+ قاچاقچیان اسلحه در دام پلیس افتادند | رکنا

رکنا: قاچاقچیان اسلحه که به صورت گسترده ای از کشور همسایه محموله های سنگین مهمات را به خاک ایران ترانزیت می کردند دستگیر شدند.

یک‌ورز از انهدام یک باند تهیه و توزیع سلاح غیرمجاز خبر داد و گفت: اعضای این باند به صورت قاچاق اقدام به واردات اسلحه‎های جنگی و شکاری از یکی از کشورهای همسایه به داخل کشور می‎کردند. 

«محسن نیک‎ورز» دادستان عمومی و انقلاب سیرجان گفت: اعضای این باند به صورت قاچاق Contraband اقدام به واردات اسلحه های جنگی و شکاری از یکی از کشورهای همسایه به داخل کشور می‎کردند.

وی ادامه داد: طی یک‌سری اقدامات اطلاعاتی توسط پلیس Police اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان سیرجان، مشخص شد اعضای این باند اقدام به توزیع غیرمجاز سلاح شکاری در سطح شهرستان سیرجان می‌کنند.

وی تصریح کرد: پس از انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد محل اصلی فعالیت این باند در یکی از شهرستان های استان فارس است و پس از صدور نیابت قضایی، باند مذکور در شهرستان کوار از توابع استان فارس مورد ضربه واقع قرار گرفت.

دادستان سیرجان عنوان کرد: در پی انهدام این باند، 12 قبضه سلاح،یک دستگاه خودروی سواری توقیف شده است.

وی با اعلام اینکه 2 نفر متهم در این رابطه دستگیر شده اند، در پایان گفت: متهم اصلی پرونده اهل استان فارس است و در حال حاضر با قرار بازداشت موقت روانه زندان Prison شده است و دستگیری سایر اعضای این باند در دستور کار دادستانی قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

خواستگار شکست خورده دختر مورد علاقه اش را به گلوله بست / او پدر دختر را به قتل رساند+تصاویر

مردی با پول 23 هزار کرمانشاهی سوار اسب و خودروهای گران‌قیمت شد + عکس

خواهرم را تهدید به اقدام زشت کرده بودند / ناچار شدم خلافکار شوم

جدال خونین 2 جوان در نیمه شب ساحل چالوس + عکس

مرگ دلخراش دو کارگر در دیگ روغن سوخته

 

شراره رخام قبل و بعد از تخلیه ژل لب / از بازگشت چهره‌ام به حالت طبیعی خوشحالم +عکس

ستاره قرمزپوشان پایتخت در کنار سوپراستارهای مشهور سینمای ایران +عکس

پدر؛ فاصله ام را با پدر کم کرد / فیلم مستندی که احساس دختری را برانگیخت

 اخبار مرتبط

ارسال نظر