افتتاح دو واحد صنعتی در شهرستان بویین زهرا

​استاندار قزوین ،از بهره برداری دو واحد صنعتی واقع  در شهرستان بوئین زهرا با حضور وی و جمعی از مسئولان شهرستان بویین زهرا خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما، هدایت اله جمالی پور در مراسم بهره برداری از این واحد صنعتی با اشاره به اینکه رونق تولید موجب قدرت ملی می‌شود، گفت: در شرایط فعلی تنها راه مقابله با تحریم‌ها رونق تولید و ایجاد اشتغال است.

وی تصریح کرد : حمایت از تولیدات داخلی راه حل بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی از جمله بیکاری، فقر و مشکلات معیشتی مردم است.

استاندار قزوین اظهار داشت: حمایت از اشتغال و تولید مهم ترین راهبرد کشور در شرایط امروز است و همانطور که مقام معظم رهبری بارها تاکید فرموده اند می توانیم با دانش جوانان و استفاده از امکانات موجود چرخ تولید را به حرکت در آوریم.

 جمالی پور خاطر نشان کرد : شرکت صنایع غذایی بهمز رهاورد جم مستقر در شهرک صنعتی آراسنج به بهره برداری رسید.

وی بیان کرد: این واحد صنعتی در زمینه تولید انواع غلات فشرده و بسته بندی غلات، زعفران، عسل، قهوه، خرما و میوه خشک فعالیت دارد و با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال زمینه اشتغالزایی ۴۵نفر به صورت  مستقیم فراهم کرده است.

این مقام مسئول گفت: کارخانه نوین سلولز مستقر در شهرک صنعتی آراسنج با سرمایه  ۵۳۰ میلیارد  ریال نیز به بهره برداری رسید ، این شرکت در زمینه تولید کارتن بسته بندی فعالیت دارد و زمینه اشتغال  ۱۰۰ نفر مستقیم و غیر مستقیم فراهم شد.

جمالی پور در پایان بیان کرد :دهه مبارک فجر امسال ۶ طرح تولیدی در شهرک های صنعتی استان قزوین افتتاح و ۱۴ طرح صنعتی نیز کلنگ زنی و عملیات احداث آنها آغاز می شود

قزوین رکنا سید مرتضی نصری

آیا این خبر مفید بود؟