دعوت فرمانده نوجوان کشور به پویش ملی مهر ماندگار

به گزارش رکنا، سپاه و بسیج همیشه از دوران انقلاب تا کنون در خدمت رسانی به مردم پیش رو بوده، در حال حاضر قشرهای زیادی از مردم نیاز به کمک دارند اگر کسی اهل ایثار باشد الان بهترین زمان برای خدمت به خلق خدا است، کمک به مردم حتی از نمازشب هم واجب تر است.

وی با اشاره به مشارکت بیش از ۲ میلیارد تومانی فقط مشارکت مردم تاکنون در این طرح یادآور شد: استقبال شرکت‌های صنایع غذایی و شرکت‌های ارتباطی کشور نیز در این پویش کم سابقه بوده است.

سهیلی با اشاره به اینکه این پویش با همکاری گروه‌های جهادی و نیرو‌های بسیجی و انقلابی در حال برگزاری است، گفت: امیدواریم در این پویش بتوانیم بیش از ۵۰ هزار سری جهیزیه نوعروسان در مناطق محروم را تامین کنیم.

سهیلی یادآور شد ، بمناسبت ۱۲ آذر روز جهانی معلولین بیش از ۲ هزار مرغ آماده سازی خواهد شد و به استانهای ایلام ، سیستان و بلوچستان ، خراسان رضوی و خراسان جنوبی در قالب رزمایش کمکهای مومنانه و همدلانه ارسال خواهند شد.

فرمانده قرارگاه حضرت مهدی (عج) بسیج سازندگی آحاد خیرین را به این پویش خیرخواهانه دعوت کرد و افزود: برای مشارکت کد #۱۰۰*۵۰۰* یا به وب سایت http://pouyeshmehrmandegar.com/ مراجعه کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟