عکس دیده نشده از سومین سالگرد ازدواج نرگس محمدی + عکس

به گزارش رکنا، علی اوجی با انتشار فیلم زیر نوشت: سومین سالگرد ازدواج‌ ما … عزیزم امیدوارم تا زمان پیر شدن بتونم بخندونمت و جک هام تموم‌ نشه … حداقل سَر پیری شرمنده نشم … البته الان که فکر می کنم …در پیری وقتِ بیشتری داریم و می تونم تو خونه فقط روی جک هام کار کنم …و چایی بخوریم و بگم نرگس بدو بیا… 
علی اوجی که از بازیگران و تهیه کنندگان معروف موسیقی می باشد با نرگس محمدی بازیگر معروف سریال ستایش ازدواج کرده است و تا کنون زندگی بی حاشیه ای را پشت سر گذاشته اند . اکنون ۳ سال از ازدواج این زوج هنری می گذرد و علی اوجی به همین مناسبت عکسی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است . تصاویر سومین سالگرد ازدواج‌ علی اوجی را ببینید.

متن سالگرد ازدواج‌ علی اوجی برای همسرش

امیدوارم همیشه از ته دل بخندی و شاد باشی و روز به روز در کارت پیشرفت کنی … علی

نرگس محمدی هم عکس زیر را منتشر کرد و نوشت : سومین سالگردمون مبارک

علی اوجی 1

علی اوجی زاده (۱۷ اسفند ۱۳۶۲)، بازیگر نویسنده، کارگردان، تهیه‌کننده موسیقی و استندآپ کمدین است. او بازیگر نقش وکیل سریال در حاشیه پیش از این نیز در سریال شوخی کردم و پژمان به ایفای نقش پرداخته بود.

 

علی اوجی 2


سالگرد ازدواج‌ علی اوجی و نرگس محمدی

او تهیه کننده بسیاری از آلبوم های خواننده های سرشناس از جمله آثار رضا یزدانی را بر عهده داشته است. علی اوجی را سالها به عنوان یکی از خوش فکرترین و معتبرترین تهیه کننده های موسیقی می شناختیم. او با دعوت مهران مدیری برای بازی در مجموعه «شوخی کردم» نشان داد که در بازیگری حرف های بسیاری برای گفتن دارد و بدون تردید یکی از شیرین ترین شخصیت های سریال «در حاشیه» است. علی اوجی هنرمند متفکری است که آگاهانه در مسیر پیش رویش قدم بر می دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی اوجی 3

 

آیا این خبر مفید بود؟