به گزارش رکنا،  حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌ جناسمی بعد از ظهر امروز در آئین آزادی زندانیان جرائم غیر عمد (محکومیت مالی) که در زندان قائمشهر برگزار شد اظهار کرد: 11 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد متأهل استان در راستای اجرای این طرح به کانون خانواده خود بازگشتند.

وی افزود: این طرح با هدف حمایت از خانواده‌های زندانیان نیازمند برگزار شده بود که در قالب آن زندانیان متأهل و فاقد جرایم فساد اخلاقی، اعتیاد و زندانیانی که مرتکب جرایم غیرعمد مالی شده و از سال ۱۳۹۰ در زندان به‌ سر می‌برند، آزاد شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به فعالیت‌های مرکز امور خیریه سازمان اوقاف بیان کرد: آسیب‌شناسی، دستگیری و حمایت از نیازمندانی که از هیچ پوشش حمایتی بهره‌مند نیستند، کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه و ترویج فرهنگ ایثار، مشارکت مؤسسات امور خیریه و ارائه خدمات معیشتی، حمایت از بیماران خانواده‌های نیازمند و کمک به امر تسهیل ازدواج ایتام و افراد بی‌سرپرست و بدسرپرست از جمله فعالیت‌ها، برنامه‌ها و اهداف مرکز امور خیریه سازمان اوقاف محسوب می‌شود.

حیدری اظهار کرد: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در راستای تحقق نیت واقفان و به کمک خیران نیک‌اندیش نسبت به آزادی تعداد 11 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه 150 میلیون تومان از محل اجرای نیات واقفان و کمک خیران استان جهت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد تأمین شده است، خواستار توجه ویژه مردم خیر و نیک‌اندیش استان جهت هم‌افزایی در این امر خداپسندانه و خیرخواهانه طی سال‌های آتی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟