فال ابجد امروز / 16 شهریور ماه

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر : خودتان را دوست داشته باشید و حتی اگر شده یک بار خودتان را در اولویت قرار دهید. شما در حال حاضر به این که به خودتان فکر کنید احتیاج دارید. زیر بار تصمیمی که برای شما گرفته شده نروید و چیزی را امضا نکنید، مگر با میل و رضایت. عشق در زندگیتان جاریست و یا به زودی جاری خواهد شد. حرفی که منتظر شنیدنش هستید به زودی خواهید  شنید.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : در بیان منظورتان با مشکل روبرو می شوید. سعی نکنید قصد یا منظورتان را برای کسی توضیح دهید زیرا هیچ‌ کس گوش نمی‌کند. سعی کنید از بحث‌هایی که باعث عصبانیت و نگرانی‌تان میشود دوری کنید. با او که برایتان عزیز است صحبت کنید. احساس می کند به او بی‌توجه هستید. شما اخیرا بیشتر اوقاتتان را صرف فعالیت‌های کاری کردید.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : آ ج د

تعبیر : به او محبت کنید تا هم خودتان خوشحال شوید و هم او. فکر آغاز کار یا فعالیت جدید را به بعد واگذار کنید. در موقعیت خوب مالی و فکری قرار دارید. به درآمدتان اضافه می شود و جبران عقب افتادگی های مالی گذشته خواهد شد. فقط به شرطی که نا امیدی را رها و تلاش کنید. ایمان به خودتان را به دلتان برگردانید. به نتیجه ای که می خواهید بگیرید می رسید.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر : حواستان باشد آباد کردن خرابه های دیگران وظیفه شما نیست. تا از شما کمکی خواسته نشده خودتان را درگیر هیچ ماجرایی نکنید وگرنه در نهایت ناباوری بدهکار هم خواهید شد. در مورد یک مسئله احساسی دست و پای خود را گم خواهید کرد. یک اتفاق کوچک دلتان را پر از خوشی و شادی می کند. بهتر است فعلا خوددار باشید.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : رازی که در دل دارید فعلا با کسی در میان نگذارید. سرتان را با کارهایی که خوشحالتان می کند گرم کنید تا لحظه ها و روزهای انتظار بگذرد. برای رفتن به یک میهمانی خرید مهمی خواهید کرد. گره از آبروهایتان باز کنید و با مردم با روی خوش برخورد کنید تا همه کارهایتان بهتر پیش برود. از بدخلقی به جایی نمی رسید.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : شما عادت دارید امروز برای ماه آینده برنامه ریزی کنید اما فردا آن را فراموش می کنید و جزئیات کوچک را به هنگام عمل کردن از یاد می برید. این روزها همه چیز بهم ریخته و گیج کننده است. حواستان را نمی توانید جمع کنید و کنترل اوضاع از دستتان خارج شده. این اواخر همه چیز به نظرتان خسته کننده است.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما : ج ج د

تعبیر : شخصی به کمکتان خواهد آمد تا از طوفان بگذرید، به شرط آنکه همین حالا لجبازی را کنار بگذارید و از او کمک بخواهید. اوضاع مالی و کاری تان به طرز غیرقابل باوری رو به بهبود خواهد رفت و از دل نگرانی هایتان کم خواهد شد. بهتر است این روزها تا می توانید پس انداز کنید. برای گفتن یک حرف عجله خواهید کرد، اما ایرادی ندارد.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : د آ آ

تعبیر : هدیه ای دریافت کرده اید که برایتان بسیار با ارزش است. در نگهداری آن کوشا باشید تا غصه نخورید. منتظر یک اتفاق عاطفی شیرین باشید تا از ته دل بخندید. در تحصیل و کارتان در حال پیشرفت هستید و ایده های  عالی به ذهنتان می رسد. پس به جای رویا پردازی بهتر است عمل کنید. وقتتان را تلف نکنید.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : د آ ب

تعبیر : پیش از این بارها احساس کرده اید که بن بست رسیده اید و نمی توانید روی کسی حساب کنید. یادتان نرود که شما می توانید به خودتان تکیه کنید. همین امروز از قید و بندها رها شوید. دست روی زانوی خودتان بگذارید و بلند شوید. این بار هیچ چیز جلودار شما نیست. بر سر یک دو راهی قرار می گیرید. بهتر است هیچ عکس العملی نشان ندهید.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما : ب ج ج

تعبیر : اطرافیان را با رفتارتان کلاقه نکنید. کمی آرامتر باشید. لزوما آنچه در سر و دل شما می گذرد آنها نباید بفهمند. برای یک دعوی حقوقی بهتر است بیشتر متمرکز باشید و زمان را از دست ندهید. در مورد مسئله عاطفی تان، چون یار ناز نماید شما نیاز کنید. لجبازی فقط شما را از هم دور می کند.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : آ ج آ

تعبیر : حرف بزنید  تا راه درست را پیدا کنید. یادتان نرود که دنیا حول محور شما نمی گردد. این روزها اینقدر فکرتان درگیر است که حتی به راحتی نمی توانید با کسی صحبت کنید و یا درباره مشکلتان حرف بزنید. به کسی علاقمند می شوید که کاملا از لحاظ فرهنگی با شما متفاوت است. به یکی از اهدافتان نزدیکتر از همیشه هستید.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : سر خودتان را زیاد با دوستان شلوغ نکنید زیرا با این کار نمی توانید به طور دلخواهتان پیشرفت کنید. بی دلیل پول خرج نکنید تا بر سر مسایل مالی جر و بحث نکنید. با توجه به شرایط موجود در حال حاضر بهتر است تا جایی که امکان دارد کمتر خرج کنید. وسایل با ارزش تان را در جای امن نگهدارید تا از دیگران دلخور نشوید.

آیا این خبر مفید بود؟