فال ابجد امروز / 29 بهمن + فیلم
حجم ویدیو: 4.89M | مدت زمان ویدیو: 00:00:40

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر ابجد : نمادی از برکت و پوا خوشبختی. از طرف دوستان و اقوام خود مورد حمایت قرار می گیرید و به شما کمک می شود تا پله های ترقی را پشت سر بگذارید. از موقعیت بدست آمده استفاده کنید.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر ابجد : نشان طول عمر. زندگی طولانی و توام با سلامتی خواهید داشت. هر چند که همیشه باید مراقب سلامتی خود باشید و از خطر دوری کنید.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : ب د د

تعبیر ابجد : کمی دچار غرور و تکبر شده اید. این موضوع باعث می شود که از راه درست منحرف شوید. مواظب رفتار و اعمال خود باشید. وقت خود را به بطالت نگذرانید.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر ابجد : به یک مهمانی بزرگ ( عروسی, جشن تولد و غیره) دعوت می شوید. بهتر است از قبل خود را آماده کنید. با افراد مهمی ملاقات خواهید داشت و به شما خوش می گذرد.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : ج ب آ

تعبیر ابجد : هدف بزرگی را انتخاب کرده اید. برای رسیدن به آمال و آرزوی خود باید از مشکلات و ناملایمات نهراسید. ایمان و اعتقاد خود را تقویت کنید و پای در راه بگذارید تا به خواسته خود برسید.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر ابجد : مراقب رفتارهای مشکوک همسرتان باشید. شاید قصد ازدواج مجدد داشته باشد. باید مواظب آبروی خود باشید وگرنه دچار دردسر می شوید.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر ابجد : همواره در ناز و نعمت و راحتی زندگی کرده اید و همین امر باعث تن پروری و سستی شما شده است که می تواند مشکلاتی را برایتان بوجود آورد.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : د د د

تعبیر ابجد : خوش شانسی و بخت و اقبال نیکویی در انتظار شماست هرچند که شاید با سختی به دست آید.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : ج ج ب

تعبیر ابجد : از ایجاد نفاق بین دیگران خودداری کنید. ممکن است رابطه تان با دوست صمیمی تان بهم بخورد و ناراحت شوید. به رفتار خود با دیگران بیشتر بیندیشید.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

ابجد فال شما : ب د آ

تعبیر ابجد : مراقب امور مالی خود باشید. در صورتی که مراقب باشید, پول خوبی نصیبتان می شود.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر ابجد : با تماس با دوستان قدیمی، دلتنگی‌های‌تان را به پایان برسانید. به نصیحت اطرافیان گوش فرا دهید و مطمئن باشید خیر و صلاح شما در مشورت با دیگران است. توقع‌های بی‌جا از اطرافیان نداشته باشید. کار مهمی که تاکنون آغاز نکرده‌اید را امروز شروع کنید. ایده‌های خلاقانه‌ای به ذهن شما رسیده و مطمئن باشید که اجرای این ایده‌ها دستاوردهای چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت. دشمنی دارید و این دشمن می‌خواهد امروز به هر ترتیب که شده رابطه شما و عشق‌زندگی‌تان را خراب کند، اجازه چنین عمل شرورانه‌ای را به این فرد ندهید و حقش را کف دستش بگذارید.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : د د د

تعبیر ابجد : برای افزایش درآمد پول خود را تجارتی مطمئن و بی‌ضرر سرمایه‌گذاری کنید. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه دلتنگ شما است و به محبت‌تان نیاز دارد. قصد دارید یکی از دوستان‌تان را شگفت‌زده کنید و با تقدیم هدیه‌ای به ایشان ثابت نمایید که همیشه به فکرش هستید، این کار را در اولین فرصت انجام دهید و رابطه دوستی خود با این فرد را تقویت کنید. کارهای امروز راحت‌تر از چیزی که انتظارش را دارید انجام می‌شود. یکی از اعضای خانواده امروز اصرار می‌کند که قسمتی از وقت خود را به ایشان اختصاص دهید. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟