فال روزانه شخصی / 7 آذر + فیلم
حجم ویدیو: 3.79M | مدت زمان ویدیو: 00:00:28

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

نماد فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد طالع شما خیر است به خواستت میرسی. ارزش پول و مال را بدانید. به هیچکس ضربه نزنید زیرا قطعا پشیمان می شوی. فعلا به سفر نرو که امکان دارد دچار مشکل شوی. برای رسیدن به اهداف تلاش و پشتکار از را چندین برابر کن تا خوشبخت شوی.

 

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

نماد اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد برای رسیدن به آرزوهایت عجله نکن و صبور باش وگرنه دچار مشکل می‌شوی. از این فکری که داری صرف نظر کن و با کسی دعوا نکن.اسرارت را به هیچکس نگو. از انسان های بی عقل دور باش. همواره خداوند را به یاد بیاور و به او تکیه کن زیرا تنها کسی که می‌تواند کمک کند خداوند است.

 

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

نماد خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد شخصی می خواهد تو را فریب دهد و مواظب باش زیرا ان شخص از دوستانت نیست این زمان طالعت خیر نیست پس از خواستت بگذر و از نصیحت ها و مشاوره های دیگران استفاده کن تا گرفتار نشوی. اگر میخواهی کاری را انجام دهی صبور باش تا اوضاعت بهبود یابد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

نماد تیر

فال روزانه شما نشان می دهد طالعت خوب است پس به اهداف می‌رسی و بدخواهانت را شکست می‌دهی و آنچه که در دل آرزو داری به دست می‌آوری. خیلی زود خبرهای خوشحال‌کننده ای به تو می‌رسد. کاری می‌خواهی انجام دهی آن را شروع کن که قطعاً در آن موفق می‌شوی.

 

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

نماد مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد به آرزوها و اهدافت دست پیدا میکنی و گرفتاری های مالی تو برطرف می‌شود. اگر کار جدیدی را شروع کردی در آن به موفقیت می‌رسی. خیلی زود نوزادی به دنیا می آید که خوش قدم و مبارک است.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

نماد شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد در آینده نزدیک مشکلاتت حل می‌شود اما از هیچ فردی توقعی کمک یاری نداشته باش. آنچه که از دست دادی به دست می آوری. در یک تنش و دعوا در نهایت همه چی به سود تو به پایان میرسد. اگر هدفی داری فعلاً شکیبا باش و مدتی دیگر آن را انجام بده. خیلی زود شرایط بهبود یافته و همه چیز سر و سامان مییابد.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

نماد مهر

 

فال روزانه شما می گوید بخت و اقبال نیکی در انتظارتان است و اگر صبوری پیشه کنید و توکلتان بر خداوند باشد زندگی به کامتان خواهد شد. افراد کینه جو و حسود در اطرافتان هستند که اگر در مقابلشان ایستادگی نکنید برایتان دردسرساز خواهند شد. سفر کرده ای دارید که از دوری او در رنج و عذاب هستید اما بزودی او را خواهید دید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

نماد آبان

فال روزانه شما نشان می دهد متاسفانه بخت با شما یار نیست و ممکن است دردسرهایی برایتان وجود داشته باشد پس بهتر است فعلا به هیچ کاری اقدام نکنید. افرادی سعی دارند تا شما را بفریبند بسیار مراقب باشید و گول حرف های شان نخورید. در نمازهایتان کاهلی نکنید و خداوند را در اموراتتان در نظر داشته باشید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

نماد آذر

فال  روزانه شما نشان می دهد که مشکلات فراوان در زندگی دارید اما اگر توکلتان به خداوند باشد تمامی آنها برطرف خواهد شد. شخصی قصد دارد تا شما را دچار دردسر کند و حس حسادتش نسبت به شما فراوان است از او بر حذر باشید. برای رسیدن به مرادتان باید بسیار تلاش کنید پس ناامید نشوید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین دی

نماد دی

در فال روزانه شما آمده است که برای رسیدن به اهدافتان باید تلاشتان را فراوان تر کنید و از مشکلات هراسی به دل راه ندهید. در انجام فرایض الهی تان کوتاهی میکنید و همین قضیه موجب شده تا نتوانید در زندگی سعادتمند باشید. تشویش و دلهره به دلتان راه ندهید انشالله که مشکلات برطرف می شود.

 

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

نماد بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد که مقصودتان حاصل می‌شود اما نباید عجله و شتاب کنید. قصد دارید تا از طریق کارهای ناثواب به هدفتان برسید که متاسفانه فقط دچار دردسر خواهید شد. تغییر و تحولاتی بزرگ در زندگیتان در پیش دارید منتظر باشید و به خداوند توکل کنید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

نماد اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد بخت و اقبال نیکی دارید و آرزوهایتان میسر می شود. اگر هم اکنون مشکلات و سختی هایی در زندگی تان دارید آن‌ها را برطرف خواهید کرد و به پیروزی و عزت دست می‌یابید. بر روی موضوعی پافشاری می‌کنید که به صلاحتان نیست بهتر است از آن چشم بپوشید تا دچار زیان نشوید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟