فال روزانه شخصی / 10 شهریور + فیلم
حجم ویدیو: 5.59M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

نماد فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد به کودک درونتان اجازه دهید بیرون آمده و بازی کند. به دوران کودکیتان برگردید و به ذات اصلیتان اجازه دهید خود را بروز دهد. یادتان باشد که برخی از مهمترین درس هایی که در زندگی یاد گرفته ایم مربوط به دوران طفولیت ما هستند. به حال و هوای آن روزها بازگشته و سادگی زندگی را مثل آن روزها تجربه کنید. تنها چیزی که زندگی را برای ما پیچیده می کند خود ما هستیم. به روزهایی که بدون نگرانی زندگی می کنید فکر کنید و سعی کنید به آن روزها بازگردید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

نماد اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد امروز به اعتقادات و نظرات خود پایبند بمانید، ولی اگر دیگران با آنها مخالفت کردند و با شما همراه نبودند ناراحت نشوید. به احتمال زیاد دلتان می خواهد که با آنها رو در رو شده و بحث کنید، ولی بهتر است که جلوی زبانتان را بگیرید. اجازه بدهید رویاهایتان شما را از واقعیت های دنیای اطراف دور کنند، دنیای خیالی شما امروز برایتان بهترین جای ممکن می تواند باشد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

نماد خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد امروز روزی همراه با فعالیت های بسیار برای شما خواهد بود و بالاخره احساس می کنید که اوضاع دارد روبراه می شود. هر مانعی که در چند روز گذشته در راهتان بوده است بالاخره از بین خواهد رفت. امروز بهتر از همیشه می دانید که از زندگی چه می خواهید. خیلی نگران این که آن را چگونه به دست خواهید آورد نباشید و بیشتر به این که دقیقا چه می خواهید فکر کنید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

نماد تیر

فال روزانه شما نشان می دهد امروز در مقابل عقاید سفت و سخت یک نفر حسابی خشمگین خواهید شد. به هیچ عنوان نمی خواهید عقب نشینی کنید و آتش خشم درونتان به شدت شعله می کشد. سعی کنید منطق خود را حفظ کنید و با حالت تهاجمی و همراه با بی احترامی با افرادی که در واقع نمی خواهید از شما دلخور شوند رفتار نکنید. اگر منطقی و مودبانه حرف بزنید خیلی ها را تحت تاثیر قرار خواهید داد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

نماد مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد به شما توصیه می کنیم که امروز کمی خودخواه باشید. در مورد آنچه می خواهید رو راست باشید و تعارف نکنید. دلیلی ندارد فقط به خاطر این که به احساس کسی لطمه نزنید خودتان را عذاب بدهید. این که در مورد خواسته هایتان رودربایستی نداشته باشید به نفع همه خواهد بود. دنبال بازی های روانی با دیگران نباشید، این کارها دیر یا زود گریبانتان را خواهند گرفت و آخر و عاقبت خوبی برایتان نخواهند داشت.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

نماد شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد قرار نیست امروز دیگران شما را به دنبال خود بکشند، آنها وقتی برای این کار ندارند، پس بیهوده منتظر نایستید و خودتان دست به کار شوید. اگر احساس می کنید به تفریح نیاز دارید خودتان زمینه آن را فراهم کنید. بزرگترین چیزی که در این مورد می تواند تاثیرگذار باشد نگرش خودتان است. اگر امروز به کسی حسادت کنید آنها خیلی زود متوجه این مسئله خواهند شد، خودتان را اصلا گول نزنید. سرتان به زندگی خودتان باشد و بگذارید دیگران هم زندگی خودشان را بکنند.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

نماد مهر

 

فال روزانه شما می گوید امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. باید تا جایی که می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و در مکالمات خود خلاق و خوش سر و زبان باشید. جنبه عصیانگر وجود خود را آزاد بگذارید و هر لباسی که دلتان می خواهد را بپوشید و به این که اطرافیانتان چه فکری در موردتان خواهند کرد اهمیت ندهید. لازم نیست شما هم دقیقا همان سبکی که آنها دارند را دنبال کنید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

نماد آبان

فال روزانه شما نشان می دهد امروز روزی همراه با فعالیت های بسیار برای شما خواهد بود، خودتان را با سرعت امروز همگام کنید. انرژی بسیار زیادی در دسترس شما قرار گرفته است، تا جایی که می توانید از آن استفاده کنید. تنها چیزی که می تواند مانع شما بشود ذهن خودتان است. از چیزهایی که بر خلاف تصورتان در واقع می توانند به شما کمک کنند هراسی نداشته باشید. ذهن خود را باز کرده و چیزهای تازه ای که وارد زندگیتان می شوند را با آغوش باز بپذیرید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

نماد آذر

فال  روزانه شما نشان می دهد که امروز با شجاعت تمام به سمت رویاهایتان پیش بروید. امروز خیلی علاقه ای به واقعیت های این دنیا ندارید، اصلا نگران این موضوع نباشید. کفش های بالدارتان را پوشیده و به بالای ابرها سفر کنید و برای خودتان هیچ حد و مرزی قائل نشوید. فراتر رفتن از حدود تنها راه رشد شما خواهد بود، پس تا می توانید اوج بگیرید. امشب می تواند برای رابطه شما بسیار مثبت و یا منفی باشد و این بستگی به این مسئله دارد که آیا نقطه تاریکی در رابطه های پیشین شما وجود دارد یا خیر. از فرصت استفاده کنید و با کسی که دوست دارید حرف بزنید و پرونده گذشته را برای همیشه ببندید. فقط یادتان باشد که با دید مثبت جلو بروید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین دی

نماد دی

در فال روزانه شما آمده است که تا زمانی که اخلاق های بدی که روی زندگی شما تاثیراتی جدی دارند را کنار نگذاشته اید چیز زیادی عوض نخواهد شد. باید متوجه این موضوع باشید که اگر برخی چیزها هستند که شما را کنترل می کنند، شما کنترل کامل زندگیتان را در دست نخواهید داشت. با این حقیقت نجنگید؛ تنها باید بپذیرید که این چیزها در دنیای شما وجود دارند و درک کنید که می توانید بی آن که تسلیم قدرت آنها بشوید با آنها همزیستی مسالمت آمیز داشته باشید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

نماد بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد که امروز حال و هوای خوبی خواهید داشت. به سراغ چیزها و کارهایی بروید که آنها را قبول و باور دارید. مطمئنا در امروز قدرتی جادویی نهفته است که نه تنها باید ان را باور کنید، بلکه باید از آن نهایت استفاده را ببرید. کافی است به این موضوع اعتقاد داشت باشید تا معجزه برایتان اتفاق بیفتد. به ذهن خلاق خود فرصت بدهید ایده های عجیب و غریب خود را پرورش دهد، این افکار غیرعادی به احتمال زیاد مورد استقبال قرار خواهند گرفت، دوره و زمانه دیگر عوض شده است.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

نماد اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد احساساتتان امروز اوج گرفته اند، تا می توانید به آنها میدان بدهید و حتی بگذارید در تصمیم گیری های شما نفوذ کرده و تاثیر گذار باشند. انرژی خلاق بسیار قدرتمندی در اختیارتان است، تا جایی که ممکن است از آن استفاده کنید. این انرژی قدرت فعال کننده ای دارد که شما را از جایی که لم داده اید بلند کرده و به فعالیت وا خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟