فال روزانه شخصی / 7 شهریور + فیلم
حجم ویدیو: 10.00M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

نماد فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد امروز صبح که از خواب بیدار می شوید نگاهی به اطراف خود انداخته و تصمیم می گیرید که باید تا جایی که می توانید به خانه رسیدگی کنید. جاهایی که مدت هاست نظافت نشده اند را تمیز کرده و دکوراسیون تمام اتاق های خانه را که مدت هاست به همین شکل بوده و شما را خسته کرده اند تغییر بدهید. شاید نتوانید تمام ایده هایی که در سر دارید را عملی کنید، ولی حتی اگر به همه این کارها نرسید هم حال و هوایتان کلی تغییر خواهد کرد. در تمام طول روز ایده هایی در رابطه با این که چطور می توانید شرایط کاریتان را بهبود ببخشید به سرتان خواهند زد؛ سعی کنید قبل از خواب زمانی را به پردازش این ایده ها اختصاص دهید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

نماد اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد شما اصلا موظف نیستید که برای خوشحال کردن دیگران از مسیر خود خارج شوید و یا خواسته هایتان را فراموش کنید. تنها وظیفه شما این است که خود واقعیتان باشید. اگر احساس می کنید که در حال حاضر اعتماد به نفس کافی برای رسیدن به اهدافتان را ندارید، اولین کاری که باید بکنید این است که روی این موضوع تمرکز کنید و آن را ریشه یابی و حل کنید. اگر مجرد هستید اصلا وقت خوبی برای خجالتی بودن نیست، شما که دلتان نمی خواهد تا ابد در همین وضعیت باقی بمانید. از لاک خود بیرون بیایید و اجازه دهید دیده شوید. اگر خواننده یا نویسنده مورد علاقه تان آلبوم یا کتاب جدیدی منتشر کرده است حتما آن را خریداری کرده و روحتان را تغذیه کنید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

نماد خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد شما وارد دوره تازه ای از زندگیتان شده اید که در آن افراد جدیدی وارد زندگیتان می شوند که انگار تنها قرار است زندگی شما را بهتر کنند. طبیعتا شما هم هیچ مقاومتی نمی کنید و از وقت گذراندن با افرادی که آدم های خوبی به نظر می رسند خوشتان می آید. ولی متاسفانه شما نمی توانید به همه دعوت هایی که از شما می شود جواب مثبت بدهید. شما می توانید با توجه به نشانه ها و محیط اطرافتان بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. شما عادت دارید به محض این که حرف از فرصتی به میان می آید تا آخرین ریال درآمد احتمالی آن را هم در عالم خیال و رویا خرج می کنید. بهتر است دیدتان منطقی باشد تا اگر کارها همان طور که می خواهید پیش نرفت نا امید و سرخورده نشوید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

نماد تیر

فال روزانه شما نشان می دهد امروز بعدازظهر می توانید تمام برنامه هایی که برای یک روز تعطیل خوشایند داشته اید را عملی کنید، ولی پیش از پرداختن به آنچه خودتان دلتان می خواهد باید نگاهی به لیست کارها و وظایف خود انداخته و به کارهای روزمره تان رسیدگی کنید. متاسفانه ممکن است انجام تمام این کارها وقت زیادی از شما بگیرد و اجازه ندهد سر وقتی که می خواسته اید به کارهای دلخواهتان برسید ولی وقتی بالاخره این کارها تمام شدند می توانید با فکری آزاد و وجدانی راحت باقی مانده ساعات روز تعطیلتان را با کسانی که دوست دارید و همان طوری که دلتان می خواهد بگذرانید. البته که حتما عشقتان هم باید جزء برنامه ای که برای تفریحتان چیده اید باشد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

نماد مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد شما دلتان می خواهد هر چه سریعتر کارهای روزمره تان را تمام کنید و به سراغ گردش و تفریح بروید. با وجود کارهایی که برای انجام دادن دارید اصلا ناراحت نیستید و حتی فکر کردن به آنچه پس از پایان کارها در انتظارتان است حالتان را خوب می کند. ولی بهتر است حواستان را به کارتان بدهید و زیاد در فکر و خیال فرو نروید وگرنه ممکن است اشتباه هایی بکنید که باعث می شوند کارتان بیش از آنچه انتظار داشته اید طول بکشد و به موقع به برنامه های دیگرتان نرسید. اگر فرصت کردید سری به کمد لباستان بزنید و سر و سامانی به کشوهای بهم ریخته بدهید و آن همه لباس های نویی که دیگر استفاده نمی کنید را کنار بگذارید تا به افراد نیازمند بدهید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

نماد شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد دوستی که مدت ها از او بی خبر بوده اید با تماس یا دیداری ناگهانی شما را غافلگیر خواهد کرد. شما در مورد خیلی چیزها حرف خواهید زد و اخبار و اطلاعاتی بین شما رد و بدل خواهد شد که برای هر دوی شما منافع زیادی را می تواند به همراه داشته باشد. شاید مجبور باشید طی روز به خاطر برخی کارهای کوچکی که در لیست کارهای روزانه تان قرار دارند این ور و آن ور بروید و زیاد نتوانید در خانه باشید. ولی بعدازظهر امروز با یک فیلم رمانتیک و شام دونفره همراه با کسی که دوست دارید ساعات خوبی را گذرانده و به جسم و روحتان استراحت بدهید. طبق معمول همیشه یک هفته شلوغ و پرکار در انتظار شماست که باید برای آن آماده شوید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

نماد مهر

 

فال روزانه شما می گوید شرایط فعلی نشان می دهند که تلاش های بسیاری که کرده و زحماتی که کشیده اید بالاخره دارند نتیجه می دهند و برایتان پاداش مادی نیز به همراه دارند. شاید این شرایط شما را خوشحال کنند، ولی بهتر است روی دور ولخرجی نیفتید. البته که باید کمی به خودتان جایزه بدهید و شاید حتی با دوستانتان جشن بگیرید ولی بیش از حد خرج نکنید و حتما بیشتر پولی که به دست آورده اید را پس انداز کنید. شما می توانید در کنار کسی که دوست دارید روز فوق العاده ای را تجربه کنید، ولی اگر بیش از اندازه پیش رفته و حد و مرزها را رعایت نکنید می توانید این تجربه خوشایند را خراب کنید؛ همیشه یادتان باشد که اعتدال را رعایت کنید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

نماد آبان

فال روزانه شما نشان می دهد شما انتظار داشته اید که امروز بالاخره بتوانید بعد از کار و زحمت فراوان کمی استراحت کنید، ولی در کنار استراحت و تفریح مجبور خواهید بود زمانی را هم به کار کردن اختصاص بدهید. حرف زدن در مورد اهداف و برنامه هایتان در حال حاضر برای شما بسیار جذاب و هیجان انگیز است، ولی بهتر است مخاطبتان را درست انتخاب کنید وگرنه وقتتان را صرف خسته کردن خودتان با حرف هایی خواهید کرد که اصلا برای شنونده اهمیت ندارند. شاید بهتر باشد به جای حرف زدن با افرادی که هیچ درکی از افکارتان ندارند برای عمی کردن ایده هایتان برنامه ریزی کنید. انتظار نداشته باشید کسی که دوست دارید امروز شما را در دریای عشق خود غرق کند.

 

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

نماد آذر

فال  روزانه شما نشان می دهد که امروز شاید مجبور باشید با وجود این که روز تعطیل است اولویت هایتان را تغییر داده و تمام وقتتان را صرف کارتان کنید. هرچند ذهنتان سرشار از هیجان و میل به حرکت و تکاپو است، باید پیش از هر کاری وظایفتان را به انجام برسانید تا بتوانید با خیال راحت از باقی ساعات روزتان لذت ببرید. شما در فکر این هستید که روی ایده یا فردی سرمایه گذاری کنید؛ به خودتان زمان بدهید و همه جوانب را در نظر بگیرید زیرا اگر بلافاصله پس از پا گذاشتن در راه رسیدن به مقصدتان بفهمید که اشتباه کرده اید خیلی پشیمان خواهید شد. سعی کنید به جای چت کردن با دوستانتان با آنها در رستوران یا کافه مورد علاقه تان قرار گذاشته و حسابی خوش بگذرانید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین دی

نماد دی

در فال روزانه شما آمده است که شما آدمی هستید که دوست دارید همه چیز در زندگیتان نظم و ترتیب داشته باشد و هرچیزی سر جای خودش باشد، ولی در حال حاضر کمی بی نظمی دقیقا همان چیزی است که برای ترتیب دادن به زندگیتان نیاز دارید. شما باید به ذهنتان آزادی بدهید و اجازه دهید فراتر از حد و مرزها و خطوط مشخصی برود که برای فکرتان تعیین کرده اید. این کار ایده های جدیدی را در سرتان می پروراند و به شما فرصت می دهد تا اگر حاضر به ریسک کردن باشید پیشرفتی فوق العاده را تجربه کنید. در مورد ایده هایی که در سر دارید با شریک زندگیتان حرف بزنید، به ویژه اگر این ایده ها به او و رابطه ای که بین شما وجود دارد هم ارتباط پیدا می کنند.

 

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

نماد بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد که امروز تمام روز آنقدر از خوشگذرانی با دوستان و عزیزانتان لذت می برید که رفتن به سراغ کارهای نیمه تمامی که در انتظارتان هستند برای شما حکم یک شکنجه روحی روانی را دارد. ولی این نکته را در نظر داشته باشید که انجام دادن وظایف و مسئولیت هایی که به عهده دارید برای ادامه سیر پیشرفت شما ضروری است. شاید بهتر باشد انجام این کارهای نصفه و نیمه را در ابتدای برنامه روزانه تان و قبل از هر کار دیگری قرار دهید تا بتوانید با فکر کردن به این که پس از انجام این کارها ساعات خوشی به عنوان پاداشتان در انتظارتان هستند کارتان را با سرعت و انگیزه بیشتری انجام دهید. از روز تعطیلتان لذت ببرید ولی یادتان باشد که در تک تک لحظات زمان حال دارید آینده خودتان را هم می سازید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

نماد اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد امروز همه چیز آنقدر راحت و بدون مشکل دارد پیش می رود که شاید گاهی با خودتان فکر کنید نکند انجام کاری را فراموش کرده باشم. راستش را بخواهید این امکان که شما چیز مهمی را که بعدا خیلی هم لازمتان خواهد شد را ممکن است فراموش کرده باشید. فکر نکنید که خودتان همه فن حریف هستید و از پس انجام همه کارها بر می آیید. توجه کردن به نظرات و توصیه های دیگران و کمک گرفتن از آنها در صورت نیاز می تواند یک روز خیلی معمولی را برای شما به روزی خارق العاده تبدیل کند. در پایان روز به هفته ای که پیش رو دارید فکر کرده و سعی کنید طرحی کلی از کارهایی که طی این هفته باید انجام شوند در سر بپرورانید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟