طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد رفتن به یک سفر احساسی به اعماق خاطرات گذشته شاید یک ایده ی خوب به نظر برسد، اما از طرفی هم ممکن است قبل از این که متوجه شوید مشکل ساز شود. یادآوری دوران جوانی می تواند روح تان را شاداب کند، اما شاید در این میان چیزی را به خاطر آورید که زندگی اکنون شما را تلخ سازد. خشم نگیرید و عصبی نشوید، برای این که از دست خاطرات گذشته خلاص شوید بهتر است یک کار جدید شروع کنید و همه ی حواس تان را به آن بدهید. اگر می خواهید دوباره تمرکزتان را به زمان حال برگردانید باید انرژی های خود را به سمت یک کار خلاقانه سوق دهید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز شما به خاطر نشان دادن نهایت تلاش خود و داشتن بهترین عملکردی که از دستتان بر می آید مورد تحسین و توجه دوستان و آشنایانتان قرار دارید. شما وقت خودتان را بیهوده تلف نمی کنید و برنامه ای هدفمند دارید که دیگران را تشویق می کند با شما همراه شوند و بخشی از نقشه هایتان باشد. با این همه به دست آوردن موفقیت به این سادگی هم نخواهد بود و برای به دست آوردن آن باید سخت کار کنید. شاید امروز کمی لجبازتر از همیشه شده باشید، اما بهتر است کمی بیشتر به دیگران توجه کنید و به جای تکرار مکرر حرف­ های خودتان کمی هم به آنچه آنها می گویند گوش کنید و ببینید چه می خواهند. دیگران هم برای خودشان نظراتی دارند و گاهی هم نظرات خوبی دارند.

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد مجموعه ی شرایط و وظایفی که چند روز پیش به نظرتان خوب می آمد، امروز برای تان تبدیل به یک محدودیت شده است. بخشی از مشکل شما به آشفتگی ذهنی تان برمی گردد. بدانید که کارهای زیادی انتظار شما را می کشند تا انجام شان دهید، پس دنبال چیزهای بیهوده نروید و وقت تلف نکنید. اما هنوز یک فرصت دارید: اگر کسی به شما پیشنهاد کرد که به یک گردش کوتاه بیرون شهر بروید می توانید قبول کنید، فقط یادتان باشد که وقتی برگشتید کارهای نیمه تمام را به سرانجام برسانید. خوش باشید و بدانید که فقط یک بار زندگی می کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز شما نگران این هستید که چطور می توانید از پس این همه مسئولیت های اجتماعی که در برنامه امروزتان قرار دارند. در واقع این طور به نظر می رسد که شما در حال حاضر آنقدر بین اطرافیانتان محبوب شده اید که دیگر وقتی برای خودتان باقی نمی ماند. در هر صورت شکایت کردن و نق زدن در مورد شرایط موجود هیچ چیز را تغییر نخواهد داد، شاید بهتر باشد «نه» گفتن را کمی بیشتر تمرین کنید و بین خودتان و دیگران حد و مرزهایی تعیین کند و برای فضای شخصی خودتان ارزش و اهمیت بیشتری قائل شوید. همین کمبود حریم خصوصی باعث شده است کمی بداخلاق باشید، مواظب باشید این بدخلقی عشقتان را از شما ناراحت نکند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد به نظر می رسد که همکاران تان انتظارات بی شماری از شما دارند، البته شما هم دل تان نمی خواهد که نا امیدشان کنید، اما کم کم دارید از این وضعیت نگران می شوید. اگر کمی شک و تردید به سراغ تان بیاید درمان خوبی است، زیرا مجبور می شوید درباره ی کارهایی که باید انجام دهید تحقیق کنید. ترس از شکست می تواند به ضرر شما تمام شود. بدانید که شما بهترین منتقد خودتان هستید و امکان ندارد که بتوانید به ایده آل های تان برسید. بهتر است اهداف واقعی تر را جایگزین کنید تا از دستاوردهای تان راضی و خشنود شوید. البته که پروژه ها و کارهایتان به اراده و پشتکار و تلاش بسیار نیاز دارند، اما امروز انرژی خیلی راحت تر جریان پیدا می کند و می توانید کارهایی بیش از آنچه خودتان انتظار دارید به انجام برسانید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز شاید مجبور به گرفتن تصمیمات مهمی باشید و از دوستان و عزیزانتان انتظار داشته باشید که به شما کمک کنند. اصلا تا به حال با خودتان فکر کرده اید که چرا اینقدر انتظاراتتان از آنها زیاد هستند. انگار از آنها بیشتر از خودتان انتظار دارید و این کار شما اصلا عادلانه نیست. شاید دلیل این رفتار شما این باشد که آنها را بیشتر از خودتان قبول دارید و لازم است که در این نگرش خود تغییر ایجاد کنید. امروز در برخوردهایتان با دیگران بیش از اندازه جدی نباشید، داشتن جدیت در کارهایتان خیلی خوب و قابل تحسین است، اما این بدان معنا نیست که اصلا نباید شوخی کنید و یا لبختد به لب هایتان بیاید. یک شوخی به موقع حتی در روابط کاری و حرفه ای می تواند اثرات خیلی خوبی داشته باشد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید یک لحظه ممکن است مشتاق باشید و بخواهید روزتان را با اعتماد به نفس شروع کنید. اما شاید یک لحظه بعد از آن همه کاری که باید انجام دهید گله و شکایت کنید. این دمدمی مزاج بودن امروز شما بیشتر از این که خودتان را اذیت کنید دیگران را ناراحت خواهد کرد. بدون این که دیگران را سرزنش کنید باید وقت بگذارید و انرژی خود را دوباره به دست آورید. تا زمانی که به تعهدات تان عمل کنید هیچ کس شما را به خاطر انتخاب های تان سرزنش نخواهد کرد. کارهای ناتمام بسیار زیادی در انتظراتان هستند که باید انجام شوند و به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند. خوشبختانه کاری که دیروز به نظرتان غیر ممکن می رسید و امیدی به انجام آن نداشتید امروز به راحتی انجام خواهد شد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز قدرت باورهای شما چنان محکم است که می توانید با قدرت اراده و افکار خود آنچه می خواهید را به وجود بیاورید. اما این را به یاد داشته باشید که مجبور کردن دیگران به پذیرش خواسته هایتان باعث خواهد شد که آنها از شما فاصله بگیرند. نسبت به تصمیمات خود محکم و متعهد باشید، اما در راه رسیدن به آنها از خودتان انعطاف پذیری نشان دهید. اگر می خواهید رهبر خوبی باشید باید سعی کنید به جای اینکه زور بگویید تأثیرگذار باشید. اعتراف کنید، به نظر همه افراد موفق و پولدار جذابتر یه نظر می رسند. برای این که توجه فرد مورد علاقه تان را به خودتان جلب کنید باید تلاش بیشتری کنید تا موفق تر باشید و در چشم او فردی کوشا و موفق باشید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد به نظر می رسد که روابط صمیمی شما به سمت آشفتگی کشیده شده است. اکنون می خواهید که به عمق احساسات تان پناه ببرید و تمایلی ندارید در بحث هایی شرکت کنید که سمت و سوی دیگری دارند. اما این تنها چیزی نیست که امروز به آن نیاز دارید، تصمیم دیگر شما این است که با یک شخص خاص لحظات رویایی رقم بزنید. اگر این شخص خاص را درست انتخاب کنید، می توانید امروز را به یک خاطره ی به یاد ماندنی تبدیل نمایید. امروز به هیچ عنوان زمان خوبی برای استراحت کردن و بیخیال بودن نسبت به کارها و مسئولیت هایتان نخواهد بود.

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده امروز ممکن است یک نفر در محل کارتان از شما خواسته های غیر منطقی داشته باشد. راهکار شما برای برخورد با او این است که بدون خشم گرفتن وارد مبارزه شوید. دوست ندارید وقت تان را صرف دعوا و بحث با دیگران کنید یا این که به آن ها بگویید که چرا فکر می کنید غیر منطقی هستند. به نظر می رسد که می خواهید سرسختی خود را در عمل به آن ها نشان دهید، اما آن ها فقط در صورتی از اشتباه درمی آیند که شما وقت بگذارید و به آن ها مشورت سازنده دهید. یادتان باشد به همه احترام بگذارید، همان طور که انتظار دارید به شما احترام بگذارند.

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز به کارهایی که می توانید انجام دهید تا وضعیت حرفه ایتان بهتر شود خوب فکر کنید. شما خواسته های خودتان را به وضوح بیان کرده اید، اما انگار دیگران هیچ توجهی به گفته هایتان ندارند. شاید برای بیان خواسته هایتان به دنبال افراد اشتباهی رفته اید. شاید این نشانه ای است برای این که به دنبال آرزویی که مدت ها داشته اید بروید و برای خودتان یک کار و کاسبی مستقل به راه بیندازید. شما خلاقیت بالایی دارید و ایده های تجاری خوبی هم در سر دارید، چرا آنها را به کار نمی گیرید؟ اجازه ندهید تردیدی که نسبت به منطقی بودن اهداف و ایده هایتان دارید شما را از دنبال کردن آنها منصرف کند، کمی بیشتر به خودتان ایمان داشته باشید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد شاید به نظر دیگران مثبت نگری شما کورکورانه و غیر واقع گرایانه باشد، اما شما در حال حاضر یک دید درست و کامل نسبت به وضعیت موجود دارید. شرایط کیهانی فعلی باعث شده است که شما فکر کنید اگر چالشی را بپذیرید می توانید از پس هر مانعی به خوبی بر بیایید. خوشبختانه امروز اوضاع به نفع شماست و تقریبا همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. با این حال باید حواستان باشد که به جای به خطر انداختن موقعیت خود، با پذیرفتن کمک هایی که به شما پیشنهاد می شوند بیشترین استفاده را از امروز ببرید. امروز سعی کنید در انجام کارهای خیر، هر چند کوچک شرکت کنید، این کار باعث خواهد شد که احساس بسیار خوبی به شما دست بدهد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟