طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد رویاهای تان آن قدر زنده به نظر می رسند که می خواهید به محض بیدار شدن از خواب آن ها را برای دیگران تعریف کنید. اما شاید بهتر باشد که امروز چیزی نگویید و ساکت بمانید. این که دوست دارید درباره ی چیزهایی که در فکر و قلب تان می گذرد صحبت کنید اشکالی ندارد، فقط باید منتظر یک زمان مناسب باشید. یادتان باشد که اطرافیان تان هم ماجراهایی برای تعریف کردن دارند و شما می توانید با گوش دادن به آن ها زندگی خود را پربارتر کنید. صبوری به خرج دهید تا شخصیت بهتری از خود بسازید و در حال حاضر به دیگران فرصت دهید که در کانون توجه باشند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد در حال حاضر افکارتان محدود شده اند و حتی پیش بردن کارهایی که معمولا برایتان اصلا سخت نیستند هم برایتان دشوار به نظر می رسد. سعی نکنید به زور جواب سوال­هایی که در ذهنتان هستند را پیدا کنید، اگر راه حلی به نظرتان نمی رسد به خودتان فشار نیاورید، به وقتش بهترین پاسخ خودش به سراغتان خواهد آمد. امروز شما به هیچ عنوان دوست ندارید که برنامه های خودتان را به خاطر یک نفر دیگر به هم بزنید. در واقع شما انتظار دارید که دیگران خودشان را با برنامه های شما هماهنگ کنند، با این حال اگر می بینید که کمی کنار آمدن با دیگران به نفع شما خواهد بود با خودتان و دیگران نجنگید و این فرصت را از خودتان نگیرید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز می توانید فشارهایی را که به شما وارد می شود حس کنید، اما هنوز هم نسبت به تغییراتی که در جریان اند خوش بین هستید. حتی اگر همه چیز تحت فرمان شما بود، باز هم بهتر است به نقاط منفی قضیه توجه کنید. امروز نباید چیزی را پنهان کنید، زیرا با این کار فقط به مشکلات دامن زده اید. می توانید از یک نفر دیگر هم نظرخواهی کنید تا همه چیز برای تان روشن تر شود. امروز دقیقاً همان وقتی است که باید دست به کار شوید، اما اول از همه باید خودتان را راضی کنید و ببینید که آیا آماده هستید یا خیر. یادتان باشد که هر چه بیشتر درنگ کنید شرایط برای تان سخت تر خواهد شد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز شما در چنان موقعیت های سختی قرار می گیرید که انگار شیطان روی یک شانه تان نشسته و می خواهد با پیشنهادهای وسوسه انگیزش شما را گول بزند و روی شانه ی دیگرتان هم فرشته ای نشسته و می خواهد به راه راست هدایتتان کند. بی شک باید به صدای فرشته گوش کنید. همان کاری را انجام دهید که می دانید درست است. شما در حال حاضر علاقه ی چندانی ندارید که در مورد مسائل حرفه ای خود با کسی صحبت کنید، نه اینکه از کار خودتان خجالت بکشید و یا چیزی وجود داشته باشد که بخواهید از دیگران مخفی کنید، فقط دوست دارید زندگی شخصی و حرفه ایتان از هم جدا باشند و چه خوب یا چه بد، شخصیتتان از روی کارتان مورد قضاوت قرار نگیرد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز از این که می خواهید کار جدیدی را شروع کنید به شدت هیجان دارید و ممکن است دچار اضطراب شوید، مگر این که آن قدر سرگرم کار شوید که وقت اضافه نداشته باشید. معمولاً آدم مضطربی نیستید، فقط این که می خواهید به طریقی عدم امنیتی را که احساس می کنید جبران کنید. بهتر است درباره ناراحتی هایتان با دوستان تان حرف بزنید، زیرا این کار می تواند به کاهش اضطراب شما کمک کند. حواس تان باشد که باید مرحله به مرحله پیش بروید، زیرا تغییرات تدریجی پایدارترند. احساسات زیادی از خشم گرفته تا خوشحالی وجودتان را در برگرفته اند، سعی نکنید تمام آنها را سرکوب کنید، بیان آنها باعث احساس آزادی و رهایی شما خواهد شد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز هر چیزی به غیر از کار کردن توجه شما را به خود جلب می کند و برایتان جذاب و هیجان انگیز است، به همین دلیل هم به فکر تمام راه های ممکن برای فرار از کار کردن هستید. با این حال احتمال این که بتوانید از زیر کارهایتان شانه خالی کنید خیلی کم است و باید وظایفتان را انجام دهید. اگر می خواهید زودتر کارهایتان تمام شوند و بتوانید به کارهایی که دوست دارید برسید بهتر است از صبح خیلی زود دست به کار شوید. شما دوست دارید هر کاری برای بهتر کردن زندگی اطرافیانتان از دستتان بر می آید انجام دهید. احساس می کنید وظیفه دارید که هر کاری لازم است را انجام دهید تا دنیای اطرافتان را به محلی بهتر تبدیل کنید، خوشبختانه راه برایتان باز است.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید امروز تصمیم دارید که به رییس و همکاران تان نشان دهید که می توانند روی شما حساب کنند، زیرا به نظر می رسد که اخیراً فکرهای دیگری درباره شما کرده اند. یادتان باشد که شما مجبور نیستید خودتان را به دیگران ثابت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تردیدهای تان را کنار بزنید و حواس تان به اتفاقاتی که می افتد باشد تا اقدامات لازم را در پیش بگیرید. متأسفانه امروز ممکن است خودتان مانع پیشرفت اهداف تان شوید. به شما توصیه می شود که اجازه دهید حس ششم تان شما را در مسیر آینده هدایت کند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز برای شما روز دشواری خواهد بود و شما احساس می کنید که تحت فشار هستید. کارهایی هستند که باید انجام دهید اما تردید و دودلی ذهن شما را به خود درگیر کرده اند و نمی گذارند آن طور که می خواهید کارهایتان را پیش ببرید. این وضعیت برای شما اصلا آسان نخواهد بود، اما شما خواهید توانست راه رهایی خود را پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حرکت کنید، هر حرکتی! همین که شروع به حرکت کنید جهت خود را خواهید یافت. نسبت به آنهایی که افکار و ایده هایی متفاوت دارند نگرشی منفی نداشته باشید، شاید بودن در کنار آنهایی که با شما موافق هستند آرامش بخش باشد، اما در کنار آنهایی رشد خواهیم کرد که با ما موافق نیستند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز به نظر می رسد که دقیقاً می دانید چه می خواهید و تمایل دارید که افکارتان را با ذکر جزییات برای دیگران توضیح دهید. البته شما فقط می خواهید نظرتان را بگویید، اما اگر دیگران فکر کنند که قصد شما بزرگ نمایی موقعیت تان است شاید منظورتان را متوجه نشوند. اکنون به شما توصیه می شود که تا حد امکان زیاد حرف نزنید. کمی دیرتر که فشارها فروکش کرد می توانید همه چیز را به تفصیل شرح دهید، آن وقت شنونده های تان هم با دقت بیشتری به شما گوش خواهند سپرد. شما در حال حاضر در مرحله ای قرار گرفته اید که شاید درس هایی که می گیرید سخت باشند، اما برایتان لازم هستند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده امروز شما ترجیح می دهید که فقط بر اساس برنامه های خودتان پیش بروید، زیرا برنامه های دیگران به نظرتان خیلی مسخره و بی معنی می آیند. شاید تصمیم بگیرید که با یکی از همکاران خود به طور مشترک کار کنید، اما خیلی زود و با دیدن تفاوت های زیادی که در اهدافتان وجود دارند بیخیال این کار خواهید شد. گاهی همکاری و کنار آمدن با دیگران نیروهای شما را با هم ترکیب کرده و به سوی اهداف مشترکتان پیش خواهد برد، اما در حال حاضر به نفعتان است که برای دست یابی به رویاهایتان به تنهایی پیش بروید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز دچار اضطراب و نگرانی هستید، زیرا نمی دانید که چه اندازه از افکارتان را باید با دیگران در میان بگذارید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که حرف نزنید، زیرا به زبان آوردن رویاهای تان انگیزه شما را خواهد گرفت. اما هنوز دل تان می خواهد که با دیگران حرف بزنید و به آن ها بگویید که چه چیزهایی برای شما مهم است. این که به مسیرتان ادامه دهید و چیزی را برای دیگران توضیح ندهید شاید گیج کننده به نظر برسد، اما می توانید کمی از افکارتان را با صمیمی ترین دوستان تان در میان بگذارید تا در جریان امور قرار بگیرند.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز شاید مخفی کردن نیازهایتان به نظر خودتان سیاست قابل اعتمادی باشد. شما فکر می کنید که اگر در مورد این که واقعا چه می خواهید صحبت نکنید همه فکر خواهند کرد که همه چیز دارد به خوبی و طبق نقشه هایتان پیش می رود. اما امروز در محفی کردن احساستان چندان موفق نخواهید بود و به نفعتان است به جای مخفی کردن افکار و خواسته هایتان پشت این نقاب سیاست واقعیت را به همان شکلی که هست بیان کنید. آنچه از آن بیشترین وحشت را دارید ممکن است همان چیزی باشد که در حال حاضر در زندگی خود به آن نیاز دارید.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟