فـال حـافـظ متولدین فروردین

photo_2019-05-25_08-24-58

تاب بنفشه می دهد طره مشکسای تو

پرده غنچه می درد خنده دلگشای تو

ای گل خوش نسیم من بلبل خویش را مسوز

کز سر صدق می کند شب هم شب دعای تو

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد امروز باید مواظب رفتارتان باشید، برای اینکه حرفهایی که می‌زنید، حتی اگر قصد رنجاندن کسی را نداشته باشید، می‌تواند به مشکلات دامن بزند. فقط امکان دارد شما با لحن شدیدی منظور خود را بیان کنید، برای اینکه فکر می‌کنید دیگران نمی‌خواهند به حرف های شما گوش دهند. لازم نیست نگران شوید؛ بهترین راهکاری که می‌توانید داشته باشید این است که ملایم‌تر رفتار کنید.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

photo_2019-05-25_08-24-55

گل در بر و می بر کف و معشوق به کام است

سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب

در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد اگر فکر می‌کنید خلاقیتتان کور شده است، سعی نکنید با آن مبارزه کنید برای اینکه عطارد برای شما محدودیت ایجاد کرده است و شما مجبورید خیلی آرام پیش بروید. چند نفس عمیق بکشید و مکانی خلوت بیابید که بتوانید در آنجا نسبت به کارآیی خودتان قضاوت کنید. وقتی بفهمید نیازی ندارید که تلاش کنید تا بر دیگران تاثیر بگذارید، کارتان بسیار راحت‌تر خواهد شد.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

photo_2019-05-25_08-24-52

به عزم تو به سحر گفتم استخاره کنم

بهار توبه شکن می رسد چه چاره کنم

سخن درست بگویم نمی توانم دید

که می خورند حریفان و من نظاره کنم

تـعـبـیـر فال حافظ:

 فال حافظ امروز شما نشان می دهد احساس می‌کنید در زمینه کاری محدود شده‌اید برای اینکه امکان دارد در یک زمینه تجربه کاری نداشته باشید یا اینکه اشتباهی در گذشته باعث به وجود آمدن این محدودیت شده باشد. قبول داشتن خود مستلزم این است که ابتدا گذشته خود را قبول داشته باشید. اگر نیاز دارید مطلبی را که تابحال پیش خود نگه داشته‌اید برای دیگران تعریف کنید، بدون اینکه اهمیت بدهید دیگران چه فکری می‌کنند این کار را بکنید. با وجود اینکه آنها هم طرز فکر خودشان را دارند، عملکردهای اخیر شما بهتر از هرچیز دیگری بیان‌کننده شخصیت شما است.

فـال حـافـظ متولدین تیر

photo_2019-05-25_08-24-48

ساغر ما که حریفان دگر می نوشند

ما تحمل نکنیم ار تو روا می داری

ای مگس حضرت سیمرغ به جولانگه توست

عرض خود می بری و زحمت ما می داری

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید مشکلی که شما با آن دست به گریبان هستید این است که زمانی که باید به یک درخواست جواب منفی بدهید، نمی‌توانید این کار را بکنید و هر درخواستی را قبول می‌کنید. این مشکل باعث شده است که نسبت به کارهایی که لازم است به اتمام برسانید بی‌توجه باشید، الان وقت این رسیده که روش خود را تغییر دهید. بهترین کاری که می‌توانید از آن شروع کنید این است که با حقیقت روبرو بشوید.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

photo_2019-05-25_08-24-45

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند

واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

بیخود از شعشعه پرتو ذاتم دادند

باده از جام تجلی صفاتم دادند

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید پاک سازی ذهن یک امر بسیار پسندیده است، اما لازم نیست که حقیقت را زیباتر جلوه دهید یا قضاوتهای اشتباه قبلیتان را به صورت یک فاجعه نشان بدهید. فقط با آرامش و فروتنی کارهایتان را انجام دهید و نقش خود را خوب اجرا کنید، به این روش می‌توانید توانایی خود را نشان دهید.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

photo_2019-05-25_08-24-41

هرگز نمی شود ز سر خود خبر مرا

تا در میان میکده سر بر نمی کنم

شیخم به طیره گفت برو ترک عشق کن

محتاج جنگ نیست برادر نمی کنم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد دید خود را نسبت به زندگی محدود نکنید، برای اینکه این محدودیت‌هایی که شما برای خودتان ایجاد کرده‌اید شاید از ضمیر ناخودآگاه شما سرچشمه گرفته باشند. حتی اگر به نظر می‌رسد که این محدودیتها موقتی هستند، ممکن است دلیل آن این باشد که شما در شرایط پیچیده‌ای قرار گرفته‌اید که باعث ناامیدی شما شده است.

فـال حـافـظ متولدین مهر

photo_2019-05-25_08-24-37

هنر بی عیب حرمان نیست لیکن

ز من محروم ترکی سائلی بود

مگو دیگر که حافظ نکته دان است

که ما دیدیم و محکم جاهلی بود

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که یادآوری یک خاطره از تجربه‌های دوران بچگی نظر شما را نسبت به آنچه که امروزه آن را موفقیت می‌نامید عوض می‌کند. شاید به یاد آوردن بخشی از یک رویا هدفی را که شما رهایش کرده بودید را به یادتان بیاورد. حتی اگر شما دوست ندارید مسیر زندگی خود را عوض کنید، اما هنوز می‌توانید با آرامش تخیلات غیر واقعی خود را با زندگی واقعی بیامیزید.

فـال حـافـظ متولدین آبان

photo_2019-05-25_08-24-33

از بازگشت شاه در این طرفه نوبت است

آهنگ خصم او به سراپرده عدم

پیمان شکن هر آینه گرد و شکسته حال

ان العهود عند ملیک النهی ذمم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد تمایل شما برای کاوش کردن رمز و رازهای درونی خود می‌تواند منجر به یافتن گنجینه‌ای گرانبها شود. اما زمانی که آگاهی شما منجر به کشمکش درونی در شما می‌شود، این کار خیلی ساده نخواهد بود. ابزار نکردن این نگرانی‌ها راه حل مناسبی نیست. روبررو شدن با افرادی که شهامت زیادی دارند می‌تواند منجر به دگرگونی مثبتی شود.

فـال حـافـظ متولدین آذر

photo_2019-05-25_08-24-29

ای صبا نکهتی از خاک ره یار بیار

ببر اندوه دل و مژده دلدار بیار

نکته روح مرا از دهن دوست بگو

نامه خوش خبر از عالم اسرار بیار

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید زندگی کردن با فرد بی اراده‌ای که سعی می‌کند شما را از وابستگی‌هایتان دور کند کار سختی است، اما اگر او را به زور وادار کنید که روش شما را قبول کند اوضاع بهتر نخواهد شد. حتی اگر جوابی که امروز می‌خواهید به کسی بدهید بدهید منفی باشد، ترجیح می‌دهید که این جواب بی‌پرده باشد. با قبول کردن این واقعیت که دیگران ممکن است برنامه‌هایشان را با شما هماهنگ نکرده و به راه خود بروند، ناراحتی‌های خود را به حداقل برسانید.

فـال حـافـظ متولدین دی

photo_2019-05-25_08-24-25

زان می عشق کزو پخته شود هر خامی

گرچه ماه رمضان است بیاور جامی

روزها رفت که دست من مسکین نگرفت

زلف شمشاد قدی ساعد سیم اندامی

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز  شما می گوید دوست ندارید که کسی به شما اصرار کند کاری که با اصول شما مغایر است را انجام دهید. عجیب اینکه هرچقدر شما بیشتر از انجام دادن این کار سر باز می‌زنید آنها بیشتر به شما اصرار می‌کنند. متاسفانه شما با مقابله به مثل کردن نمی‌توانید این فشارها را از خودتان دور کنید. درعوض به جای اینکه سعی کنید برتری خود را به فرد دیگری ثابت کنید، در موضع خود باقی مانده و بر اعتقادات خود پافشاری کنید.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

photo_2019-05-25_08-24-20

بامدادان که ز خلوتگه کاخ ابداع

شمع خاور فکند بر همه اطراف شعاع

به خط و خال گدایان مده خزینه دل

به دست شاهوشی ده که محترم دارد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که تضاد عجیبی بین کارهایی که خودتان دوست دارید انجام دهید و کارهایی که دیگران از شما انتظار دارند انجام دهید وجود دارد و این موضوع می‌تواند باعث بلاتکلیفی در شما بشود. شما کاملاً نمی‌توانید بفهمید که اگر هر عکس‌العملی را تلافی کنید چه اتفاقی می‌افتد، اما اگر فکر کنید که چه کاری درست است باعث می‌شود خیلی از چیزهای مهم را از دست بدهید. فراموش نکنید که تجزیه و تحلیل شما باید عقلانی باشد؛ فقط اجازه بدهید که غریزه شما راهنمایتان باشد، در این صورت به مسیر درستی هدایت می‌شوید.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

photo_2019-05-25_08-24-06

خوش آمد گل وزآن گل تر نباشد

که در دستت بجز ساغر نباشد

زمان خوشدلی دریاب و دریاب

که دائم در صدف گوهر نباشد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید امروز شما با موانعی روبرو شده‌اید که تنها منبع آن خودتان هستید. هرقدر هم که از این اتفاقات متعجب شده باشید، فقط نباید از این شرایط سختی که پیش رویتان قرار گرفته است فرار کنید. کارهایی را انجام دهید که انجام دادنشان لازم و حیاتی است و شما را در زمان حال نگه می‌دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟